Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávanie vlasov
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)

Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B) | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov zo stresu | 60ml.
 
Akcia -10%
Vlasový aktivátor Spectral F7
Vlasový aktivátor Spectral F7
 
 • Riešenie pre vypadávanie vlasov zo stresu
 • Prelomová látka Astressin-B blokuje receptory stresu

38,00 €
Ušetríte 10%
Vaša cena:
34,20 €
Iba 1,14 €/deň
60ml. schedule Na 30 dní používania

Skladom - Odosielame okamžite

Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
Súvisiace produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
3 hodnotenia
19,90 €
Dermaroller Scalproller Titan 0,5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
18 hodnotení
Náš tip
34,50 €
Vlasový aktivátor Spectral RS 60ml.
Spectral RS s aminexilom SP94 | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Zahustenie vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
22 hodnotení
Akcia -20%
42,00 € 33,60 €
Vlasový aktivátor Spectral DNC-N 60ml.
Spectral DNC-N (5% Nanoxidil) | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
29 hodnotení
25,50 €
Saw Palmetto extrakt 320 (vlasy) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 320 | Proti vypadávaniu vlasov | Proti masteniu
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
5 hodnotení
Akcia -10%
98,00 € 88,20 €
Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom 3x60ml.
Revivogen Therapy | Bio zloženie | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov
O produkte

Spectral F7 je celosvetovo prvý aktivátor rastu vlasov, vypadnutých kvôli nadmernému stresu. Obsahuje novo objavenú látku Astressin-B, ktorá sa ukázala v laboratórnych testoch ako účinná práve pre potláčanie negatívneho vplyvu stresových hormónov na vlasy.  DS Laboratories je prvá firma, ktorá sprístupnila  túto novú látku v produktoch pre vypadávajúce vlasy.

Indikácia

 • Liečba vypadávania vlasov v počiatočných štádiách u mužov aj žien
 • Liečba vypadávania vlasov zapríčineného stresom
 • Pre zvýšenie účinku súčasnej liečby rednúcich a vypadávajúcich vlasov.

Ako funguje vlasový aktivátor Spectral F7?

Astressin-B (peptid zložený z 33 aminokyselín), nedávno spomínaný v médiách, spôsobil rozruch v biotechnologickom priemysle po tom, čo sa objavili prvé výsledky klinických testov, uskutočnených Kalifornskou univerzitou v Los Angeles, USA. Aplikovaním tejto látky do podkožného tkaniva u myší, ktoré oplešateli vďaka umelému zvýšeniu aktivity stresových hormónov, vedci zistili, že účinne blokuje receptory kortikotropínu – látky, ktorá je vytváraná telom ako odozva na zvýšený stres. Blokovanie týchto receptorov viedlo k opätovnému nárastu ochlpenia. Táto technológia predbehla svoju dobu a už v súčasnosti môže poskytnúť výraznú pomoc pre mnoho zákazníkov, ktorí trpia vypadávaním vlasov.

Technológia nanosomov

Účinné látky sú obalené v patentovaných mikrokapsliach, ktoré zabezpečia, že potrebné látky preniknú cez pokožku do správnej hĺbky a postupne vypúšťajú aktívne látky, čím sa dosahuje maximálna efektivita až po dobu 12 hodín od aplikácie.

Nanosomy sú čiastočky podobné lipozómom, ktoré sa bežne používajú v kozmetických prípravkoch. Nanosómy sú však na vyššej úrovni a dokážu zaniesť účinné látky hlbšie k vlasovým folikulom.

Tento produkt využíva patentovanú technológiu Nanosómov, ktorá zabezpečuje doručenie a nepretržité vypúšťanie aktívnych látok, vďaka ktorým je dosiahnutý vyšší účinok a dlhotrvajúcejšie výsledky.

Tchnológia nanosomov pre lepšie dodanie výživných látok do pokožky - aktívne zložky sú uzatvorené v mikroskopických lipozómoch.
Tchnológia nanosomov pre lepšie dodanie výživných látok do pokožky - vďaka miniatúrnej veľkosti dokážu preniknúť hlbšie do pokožky a doručiť aktívne látky čím je dosiahnutý vyšší účinok a rýchlejšie výsledky.

Je používanie bezpečné?

Neočakávajú sa žiadne vedľajšie účinky ani problémy pri liečbe vypadávania vlasov týmto liekom. Peptidy sú bežne používané aj v kozmetike a rozložia sa na amino kyseliny z ktorých sú zložené.

Technické informácie

Každá dávka (10 streknutí) obsahuje 7.5µg Astressinu-B.
Liek je určený iba na vonkajšie použitie.
Nezanecháva žiadny povlak na pokožke hlavy a rýchlo sa vstrebáva.

Objem:60ml
Obal: Pevný plastový obal
Farba:Priehľadná
Vôňa: bez vône

Návod na použitie

Ak používate Spectral F7 na liečbu vypadávania vlasov samostatne – najlepšie v počiatočných štádiách vypadávania vlasov - odporúča sa aplikovať ho ráno aj večer. 10 streknutí ráno a 10 večer. Jemne vmasírujte do pokožky.

Ak používate Spectral F7 na zvýšenie efektivity Vašej súčasnej liečby, odporúča sa aplikovať 1x denne a to  buď 10 streknutí PO rannej liečbe vypadávania vlasov alebo večer PRED nanesením večernej liečby. Medzi aplikáciou produktov počkajte aspoň 10 minút.

O firme DS Laboratories

DS Laboratories je americká firma pôsobiaca na poli kozmetického priemyslu. Svojimi výrobkami sa zaraďuje medzi svetovú špičku v oblasti  vypadávania vlasov a starostlivosti o pokožku. DS Laboratories patrí medzi inovátorské firmy - vlastní laboratóriá, kde vyvíja, testuje a skúma nové účinné látky, ktoré prináša vo svojich produktoch. Ich produkty sú pozitívne hodnotené aj odbornou verejnosťou, pretože prinášajú nielen vynikajúcu kvalitu ale aj technologický pokrok.

Voda, Glycerín, propandiol, lecitín, Fenoxyetanol, kaprylylglykol, Glycine Soja (sójový) olej, Oktapeptid-2, Polysorbát 20, Acetyltripeptid-45 D-fenylalanyloktapeptid-14 Norleucylpentapeptid-38 Metylleucyldekapeptid-26 Norleucylglutamylmetylleucylizoleucínamid (Astressin-B), Tripeptid medi-1, Disodium Edta

Dobry den ,poprosim o rada moze sa vlasvy aktivator spectral F7 Astressin-B pouzivat aj ked som tehotna aby mi to nejako neublizilo a mohlo by to pomoct aj ked uz nemam ziadne vlasy Dakujem

Pre tehotné a kojacie ženy sú určené vitamíny pre ženy Folivital Pro Mama. Aktivátor by nemal uškodiť ale skôr sa to neodporúča a aj my pre istotu odporúčame poradiť sa s lekárom.

local_libraryOdborný poradca biome.sk
Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.