Úvod > > > Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)

Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)

60ml ( až na 4 týždne liečby )
Výrobca: DS Laboratories

Zdieľať

Lajkovať

Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
 1x
 0x
 0x
 0x
 0x
Pozrieť všetky hodnotenia
Bežná cena:44 €​
Vaša cena: 38 €    len 1,2€ /deň
( až na 4 týždne liečby )

Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj šampón
Na sklade
Množstevné zľavy
Nakupovať môžete aj bez registrácie
Množstevné zľavy
ks. cena za kus
1 38 €
2 36,86 € (-3%)
3 a viac 36,1 € (-5%)

Spectral F7 je celosvetovo prvý aktivátor rastu vlasov, vypadnutých kvôli nadmernému stresu. Obsahuje novo objavenú látku Astressin-B, ktorá sa ukázala v laboratórnych testoch ako účinná práve pre potláčanie negatívneho vplyvu stresových hormónov na vlasy.  DS Laboratories je prvá firma, ktorá sprístupnila  túto novú látku v produktoch pre vypadávajúce vlasy.

Indikácia

  • Liečba vypadávania vlasov v počiatočných štádiách u mužov aj žien
  • Liečba vypadávania vlasov zapríčineného stresom
  • Pre zvýšenie účinku súčasnej liečby rednúcich a vypadávajúcich vlasov.

Ako funguje vlasový aktivátor Spectral F7?

Astressin-B (peptid zložený z 33 aminokyselín), nedávno spomínaný v médiách, spôsobil rozruch v biotechnologickom priemysle po tom, čo sa objavili prvé výsledky klinických testov, uskutočnených Kalifornskou univerzitou v Los Angeles, USA. Aplikovaním tejto látky do podkožného tkaniva u myší, ktoré oplešateli vďaka umelému zvýšeniu aktivity stresových hormónov, vedci zistili, že účinne blokuje receptory kortikotropínu – látky, ktorá je vytváraná telom ako odozva na zvýšený stres. Blokovanie týchto receptorov viedlo k opätovnému nárastu ochlpenia. Táto technológia predbehla svoju dobu a už v súčasnosti môže poskytnúť výraznú pomoc pre mnoho zákazníkov, ktorí trpia vypadávaním vlasov.

Technológia nanosomov

Účinné látky sú obalené v patentovaných mikrokapsliach, ktoré zabezpečia, že potrebné látky preniknú cez pokožku do správnej hĺbky a postupne vypúšťajú aktívne látky, čím sa dosahuje maximálna efektivita až po dobu 12 hodín od aplikácie.  

Je používanie bezpečné?

Neočakávajú sa žiadne vedľajšie účinky ani problémy pri liečbe vypadávania vlasov týmto liekom. Peptidy sú bežne používané aj v kozmetike a rozložia sa na amino kyseliny z ktorých sú zložené.

Technické informácie

Každá dávka (10 streknutí) obsahuje 7.5µg Astressinu-B.
Liek je určený iba na vonkajšie použitie.
Nezanecháva žiadny povlak na pokožke hlavy a rýchlo sa vstrebáva.

Objem:60ml
Obal: Pevný plastový obal
Farba:Priehľadná
Vôňa: bez vône

Návod na použitie

Ak používate Spectral F7 na liečbu vypadávania vlasov samostatne – najlepšie v počiatočných štádiách vypadávania vlasov - odporúča sa aplikovať ho ráno aj večer. 10 streknutí ráno a 10 večer. Jemne vmasírujte do pokožky.

Ak používate Spectral F7 na zvýšenie efektivity Vašej súčasnej liečby, odporúča sa aplikovať 1x denne a to  buď 10 streknutí PO rannej liečbe vypadávania vlasov alebo večer PRED nanesením večernej liečby. Medzi aplikáciou produktov počkajte aspoň 10 minút.

O firme DS Laboratories

DS Laboratories je americká firma pôsobiaca na poli kozmetického priemyslu. Svojimi výrobkami sa zaraďuje medzi svetovú špičku v oblasti  vypadávania vlasov a starostlivosti o pokožku. DS Laboratories patrí medzi inovátorské firmy - vlastní laboratóriá, kde vyvíja, testuje a skúma nové účinné látky, ktoré prináša vo svojich produktoch. Ich produkty sú pozitívne hodnotené aj odbornou verejnosťou, pretože prinášajú nielen vynikajúcu kvalitu ale aj technologický pokrok.

Prejsť na začiatok stránky

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - doba doručenia je najčastejšie 2-3 dni v závislosti od miesta doručenia. Pozor, nejedná sa o doručenie poštovým kuriérom ale klasickou poštovou službou 2. triedy.

Cena dopravy:

1.6(hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér DPD - balík doručíme na nasledujúci deň od odoslania balíku. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

Cena dopravy:

3,3€

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
  • Gopay - platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
  • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.

Priemerné hodnotenie

100%

Hodnotil 1 užívateľ

Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
 1x
 0x
 0x
 0x
 0x

Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B) recenzie zákazníkov

Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)
5-bodový formát: Hodnotení:1 Priemerné hodnotenie: 5
Pridať hodnotenie
lucia, 32rokov : Proti stresu
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

neviem ci je to iba nejaky efekt alebo si to sama nahovaram ale zda sa mi ze po liecbe tymto vlasovym aktivatorom aj menej pocitujem stres. ma niekto podobne skusenosti? inak ucinok na vlasy to celkom urcite ma, urcite uz tolko nepadaju.

Asi naozaj ucinkuje proti vypadavaniu od stresu