Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pre ženy
 4. >
 5. Vypadávanie vlasov
 6. >
 7. Tabletky
 8. >
 9. Vitamíny na vlasy pre ženy FOLIVITAL PRO MAMA

Vitamíny na vlasy Folivital Pro Mama | Pre ženy | Proti vypadávaniu vlasov | Oživenie vlasov | Počas a po tehotenstve | 60tbl.
 
vitamíny na vlasy v tehotenstve a po skončení tehotenstva
zoom_in
 
 • Účinný komplex vitamínov vytvorený špeciálne pre ženy
 • Na problémy s vypadávaním vlasov
 • Odporúča sa v období počas a po tehotenstve
 • Šetrné pre telo
...viac

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena: 17 €      Iba 0,28€ /deň
schedule až na 2 mesiace užívania

Na sklade Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
60tbl. (až na 2 mesiace užívania )
Zloženie Množ.
Vápnik 100mg
Vitamín C 50mg
Železo 25mg
Zinok 12mg
Vitamín E 10IU
Vitamín B5 6mg
Vitamín D3 200IU
Kys. listová 400mcg
Biotín 30mcg
Vitamín B12 2.6mcg

Folivital Pro Mama je starostlivo vybraná zmes esenciálnych vitamínov a minerálov, vytvorená špeciálne pre ženy, ktoré trápi padanie vlasov počas tehotenstva a po pôrode. Vitamíny proti vypadávaniu vlasov Folivital Pro Mama dodávajú ženskému telu v bezpečnom množstve potrebné výživné látky, ktoré dokážu zastaviť padanie vlasov a podporiť rast zdravých, pevnejších a žiarivejších vlasov.

Hlavné prínosy Folivital Pro Mama

 • bojuje s vypadávaním vlasov počas tehotenstva a po pôrode
 • obsahuje bezpečné prísady v ideálnom množstve pre tehotné a dojčiace ženy

Vypadávanie vlasov u žien počas tehotenstva a po pôrode nie je nič zriedkavé. Podľa výskumov, viac ako 80% tehotných a dojčiacich žien postihuje v rôznom rozsahu vypadávanie vlasov. Vypadávanie vlasov počas tehotenstva sa objavuje z viacerých dôvodov. Jedným z nich je zlá výživa.

Počas tehotenstva sa vaše nutričné potreby menia, aby sa prispôsobili vyvíjajúcemu sa bábätku. Mnohé tehotné ženy trpia aj na anémiu, pretože spotreba železa potrebná kvôli rastúcim krvným zásobám je vyššia ako je jeho príjem. Nedostatočný príjem železa môže viesť k padaniu vlasov. Navyše, aj nedostatočná konzumácia proteínov môže spôsobiť padanie vlasov, rovnako ako nedostatočný príjem niektorých vitamínov a minerálov.

Zloženie

Železo

Tehotné ženy sú obzvlášť náchylné na nedostatok železa. Približne u 1 z 5 žien v plodnom veku a približne u 50% všetkých tehotných žien sa rozvinie anémia, teda nedostatok železa v krvi. K vypadávaniu vlasov kvôli nedostatku železa dochádza preto, že telo nemá dostatočné zásoby železa na tvorbu hemoglobínu v krvi. Hemoglobín je zložka, ktorá prenáša kyslík potrebný pre rast a opravu všetkých telesných buniek, vrátane buniek, ktoré tvoria vlasové folikuly.

Vitamín C

Nízky príjem vitamínu C zo stravy môže vyústiť až do suchých alebo štiepiacich a lámajúcich sa vlasov počas tehotenstva. Hoci sa vypadávanie vlasov počas tehotenstva nespája priamo s nedostatkom vitamínu C, suché a rozštiepené vlasy kvôli tomuto deficitu môžu spôsobiť to, že budú vlasy náchylné na padanie a ďalšie problémy s vlasmi.

Zinok

Zinok je dôležitá látka potrebná pre fungovanie organizmu. Nedostatok zinku vzniká pri nedostatočnom prísune zinku zo stravy, prípadne môže byť spôsobené nedokonalým vstrebávaním zinku telom. Takéto stavy prevládajú u malých detí, tehotných žien, dojčiacich žien a u starých ľudí.

Vypadávanie vlasov a kožné lézie: zinok je potrebný pre normálny bunkový rast. Nedostatok tejto látky oslabuje bunky, čo môže vyústiť do vypadávania vlasov v prípade buniek na vlasovej pokožke a do lézií na koži. Toto je jeden z hlavných príznakov nedostatku zinku.

Vitamín E

Vitamín E je dôležitý kvôli dobrému prúdeniu krvi. Pri dobrom prúdení krvi k vlasovej pokožke sa vyživujú vlasové folikuly a zároveň sa tak udržujú zdravé.

Vitamín B5

Naše telá potrebujú vitamín B5 kvôli metabolizácii cukrov, proteínov a tukov, ktoré skonzumujeme. Následne toto jedlo menia na využiteľnú energiu a výživu pre všetky bunky. Bez tohto vitamínu nedostanú vlasové folikuly živiny, ktoré potrebujú pre svoje správne fungovanie. Časom to môže viesť k podvýžive folikulov a vyústiť do slabšieho rastu vlasov a dokonca až do straty vlasov.

Vitamín D3

Telogén effluvium je strata vlasov spôsobená nadmerným padaním vlasov, to znamená 100 až 200 vlasov za deň. Medzi možné príčiny telogén effluvium patrí aj nedostatok vitamínu D. Vedci v jednej štúdii skúmali súvislosť medzi sérovými hladinami vitamínu D a feritínom (proteínom, ktorý sa nachádza v bunkách a umožňuje im uchovávať železo) a telogén effluvium a ženským vzorovým padaním vlasov. Výskumu sa zúčastnilo 80 žien. Podľa tejto štúdie nízke hladiny feritínu a vitamínu D súvisia s vypadávaním vlasov. Odborníci ako možnú liečbu navrhli doplnenie hladiny železa v strave.

Kyselina listová

Kyselina listová je najpotrebnejšia u tehotných žien, pretože pomáha pri prevencii vrodených chýb, ktoré by mohli poškodiť chrbticu a mozog dieťatka.

Kyselina listová známa aj ako folát, ak nie je prítomná v dostatočnom množstve, môže spôsobiť viacero zdravotných problémov. Jedným z problémov je aj slabý rast vlasov. Podľa ďalšej štúdie možno vypadávanie vlasov liečiť pridaním kyseliny listovej do stravy, pričom sú výsledky badateľné už po krátkom čase. Vitamín pomáha obnoviť bunky, ktoré pomáhajú pri raste zdravých vlasov.

Biotín

Telo štiepi biotín počas tehotenstva oveľa rýchlejšie, to môže u mnohých tehotných žien vyvolať jeho nedostatok. V skutočnosti sa pokles biotínu týka jednej tretiny až jednej polovice žien. Nedostatok biotínu sa s najväčšou pravdepodobnosťou objavuje v neskorej fáze tehotenstva. Užívanie biotínu počas tehotenstva môže pomôcť predchádzať tejto situácii a je zvyčajne bezpečné.

Vitamín B12

Nedostatok vitamínu B12 je pri vypadávaní vlasov u žien bežnou záležitosťou. Je to dôležitá živina pre rast vlasov a pre pevné vlasy.

Vápnik

Hoci až 99% vápnika v tele sa nachádza v zuboch a kostiach, časť možno nájsť aj v bunkách vlasových folikulov. Vápnik vo vlasoch pomáha stimulovať komunikáciu medzi bunkami, a tým podporovať rast vlasov a zdravé folikuly. Tento prvok udržiava správne fungovanie srdca, svalov, nervov a rôznych ďalších systémov. Všetky tieto procesy hrajú dôležitú úlohu pri zdravom raste vlasov.

Ďalšie zložky: magnézium stearát, oxid kremičitý, obal kapsule(celulóza)

Dávkovanie:

1 tableta denne. Najlepšie po jedle.

Kontraindikácie:

Užívanie vitamínov na vlasy FOLIVITAL PRO MAMA nespôsobuje žiadne ťažkosti pacientom pri dodržaní doporučených dávok a spôsobu užívania.

Technické informácie:

Obsah: 60 kapsulí
Obal: Plastová nádobka
Vôňa: bez vône

O firme Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplnkov a kozmetických prípravkov nového tisícročia - tzv.nutraceutík a kozmeceutík. Spoločnosť je uznávaná pre svoje úsilie o dosiahnutie absolútnej kvality a spokojnosti zákazníkov. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývajú množstvo oblastí vrátane: vlasov, chudnutia a manažmentu váhy, starostlivosti o pokožku a mnoho ďalších. V Nutrigen Laboratories veríme v silu prírody. Čisto prírodné látky v kombinácii s najmodernejšou technológiou, dokážu často pomôcť prekonať mnohé zdravotné alebo estetické problémy - bez chirurgických alebo iných invazívnych zákrokov. Viac na nutrigenlabs.com

vitamíny na vlasy v tehotenstve a po skončení tehotenstva

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Ak je objednávka vytvorená do 12.00 hodiny, odosielame tovar ešte v rovnaký deň. Všetky objednávky vytvorené po 12.00 hodine odosielame v nasledujúci pracovný deň.

Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Slovenská pošta - poštový kuriér. Balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania.

Cena dopravy poštou:

2.69€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Kuriér GLS - balík bude doručený na nasledujúci deň od odoslania. (Príklad: Objednáte si v pondelok do 12.00 hodiny, balík odošleme ešte v pondelok a v utorok je zásielka u Vás.)

3.29€ (hodnota obj. menej ako 40€)
Zdarma (hodnota obj. = 40€ a viac)

Jednoduchý nákup a diskrétne balenie

Môžete sa spoľahnúť, že nikto nebude vedieť aký je obsah Vašej zásielky. Všetky zásielky balíme diskrétne, podľa potreby do kartónových krabíc alebo bezpečných bublinkových obalov - všetko bez reklám a zbytočných nápisov. Na zásielke je uvedený názov nášho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobierka - za vašu objednávku môžete zaplatiť priamo pri preberaní tovaru na pošte alebo u kuriéra. Kuriér akceptuje aj platby platobnými kartami.
 • Platobná brána - Po odoslaní objednávky sa dostanete do platobnej brány, vyberiete si platobnú metódu, objednávku uhradíte - platba prebehne okamžite. Výhodou je okamžité pripísanie platby na náš účet a rýchlejšie odoslanie objednávky.
 • Bankový prevod - Tovar odošleme okamžite po pripísaní platby na náš účet. Bežne 1-3 pracovné dni.
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 9 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
7x
0x
0x
2x
0x

Vitamíny na vlasy pre ženy Folivital Pro Mama 60tbl. recenzie zákazníkov

Spokojnosť:86.7% Hodnotení:9
Andrea, 25rokov : spokojnosť
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Tieto tabletky mi doporučila moja lekárka počas tehotenstva, pretože svojím zložením zodpovedajú potrebám organizmu v tomto období.Tiež vďaka ním som nemala žiadne problémy a všetke hodnoty boli v poriadku.

Iveta, 31rokov : výborné
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

V minulosti som užívala Ferronat, ale už som ho vymenila za tabletky Folivital Pro.Obsah minerálov a vitamínov mi vyhovuje a zatiaľ som spokojná.

Barbora, 35rokov : citim zlepsenie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Z nedostatku zeleza mi zacali vypadavat vlasy a citila som sa aj unavena. Po mesacnom uzivani sa citim lepsie, co dokazuje aj lek. vysetrenie.Preto budem este pokracovat.

Daniela, 26rokov : zdravé vlasy
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Z tohto obchodu som už objednala produkty počas tehotenstva a bola som veľmi spokojná.Keď som našla tieto vitamíny, ktoré práve teraz potrebujem vôbec som neváhala.Dúfam,že budem takisto spokojná.

Majka, 29rokov : zlepšenie
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Ako mi začali po pôrode vypadávať vlasy,objednala som vitamíny Folivital Pro.Užívam ich necelé 2 mesiace a vlasy vypadávajú už omnoho menej.Dúfam, že sa to ešte zlepší.

Petra, 32rokov : vitaminy na vlasy
Hodnotenie účinku: Neviem posúdiť

Objednala som si viac produktov odporucanych pre obdobie tehotenstva ako prevenciu.Zatial teda neviem posudit,ale urcite po tomto obdobi to zhodnotim.

Natália, 36rokov : v období tehotenstva-super
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Už počas tehotenstva som užívala tieto vitamíny na odporúčanie mojej lekárky.Bola som spokojná, bez problémov tak idem pokračovať aj v období kojenia.

Leona, 36rokov : vitamíny pomohli
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Po pôrode mi začali vypadávať vlasy akosi viac ako inokedy.Začala som mať obavy,aby som neprišla o vlasy. Našla som v ponuke tohto obchodu vitamíny Folivital Pro vytvorený špeciálne pre ženy v tomto období. Užívam ich už viac ako mesiac a už som zbadala menej vypadaných vlasov aj pri umývaní aj pri česaní. Budem určite pokračovať,lebo chcem vypadávanie úplne zastaviť.

Alena, 25rokov : pomohli
Hodnotenie účinku: Výrazný účinok

Super produkt. Veľmi mi pomohol.Doporučujem.

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.