Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Pleťové sérum s vitamínom C

Pleťové sérum MedSkin (Vitamín C) | Proti predčasnému starnutiu pleti | Zosvetlenie pleti | Omladzujúci účinok | 30ml.
 
Pleťové sérum s vitamínom C
zoom_in
 
 • Antioxidačné a zosvetľujúce sérum bráni predčasnému starnutiu buniek vďaka stabilizovanému vitamínu C
 • Rozžiaruje a zosvetľuje pleť
 • Podporuje tvorbu kolagénu
 • Pre všetky typy pleti
 • Neupcháva póry
...viac

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena: 17 €      Iba 0,25€ /deň
schedule až 2 mesiace používania

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)

Produkt je súčasťou darčekovej sady: Luxusná darčeková sada MedSkin Beauty. Pozri viac

30ml. ( až 2 mesiace používania )

Rozjasňujúce sérum s vitamínom C

Antioxidačné a zosvetľujúce sérum, ktoré vďaka jeho stabilizovanému vitamínu C bráni predčasnému starnutiu buniek, rozžiaruje a zosvetľuje pleť, vyrovnáva sfarbenie pokožky a podporuje syntézu kolagénu. Siahnite denne po pleťovom sére s vitamínom C a dokážete udržať vrásky na uzde.

Jasnejšia pleť

Ako pôsobí?

Vitamín C chráni pleť pred voľnými radikálmi a je dôležitý pri tvorbe kolagénu. Toto pleťové sérum s vitamínom C zmierňuje pigmentové škvrny a zosvetľuje pokožku.

Séra s obsahom vitamínu C poskytujú oproti hydratačným zvlhčujúcim prípravkom dve hlavné výhody – rýchle vstrebávanie a hlboký prienik účinných látok do pokožky. Tieto dva znaky tvoria charakteristickú črtu pleťových sér, to znamená ich schopnosť dosiahnuť výsledky za kratšiu dobu než iné produkty.

Tvorba kolagénu

Kolagén sa v tele nachádza prirodzene. Je zodpovedný za „plnosť“ pokožky. S vekom sa však tvorba kolagénu začína spomaľovať. Pleťové sérum s vitamínom C dokáže stimulovať produkciu kolagénu. Pridaný kolagén môže zmierniť a zabrániť vzniku príznakov starnutia, napríklad spomalí tvorbu vrások.

Rozjasnenie a zosvetlenie pokožky

Topikálne pleťové sérum s vitamínom C dokáže zosvetliť škvrny a hyperpigmentáciu objavujúcu sa s pribúdajúcim vekom. Sérum s vitamínom C pôsobí ako prírodný zosvetľovací prostriedok - zosvetľuje pokožku, vrátane pigmentových škvŕn a tmavých kruhov pod očami. Okrem zosvetlenia pokožky dokáže pleťové sérum s vitamínom C zabrániť miernemu začervenaniu súvisiacemu s poškodením pleti od slnka.

Návod na použitie

Ideálne na použitie počas dňa alebo pred spaním. Nezanecháva mastný povlak na pokožke. Naneste 3-4 kvapky séra na pokožku a jemne masírujte dokým sérum dokonale nevsiakne. Sérum je možné kombinovať s ďalšími prípravkami na starostlivosť o pokožku/omladenie pokožky.

Pleťové sérum s vitamínom C

Zatiaľ bez hodnotenia

Pridať hodnotenie

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.