Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Regeneračné sérum proti vráskam

Pleťové sérum MedSkin (regenerácia) | Stimuluje obnovu pokožky | Zjemnenie vrások | Hydratácia | Omladzujúci účinok | 30ml.
 
Sérum na podporu regenerácie starnúcej pokožky a odstránenie vrások
zoom_in
 
 • Stimuluje obnovu buniek a zmierňuje výskyt vertikálnych vrások
 • Zlepšuje textúru pokožky a zvyšuje jej odolnosť
 • Zmierňuje príznaky starnutia pokožky
 • Pre všetky typy pleti
 • Neupcháva póry
...viac

Bežná cena: 19 €​
Vaša cena: 17 €      Iba 0,25€ /deň
schedule až 2 mesiace liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

Vrásky 2 a viac produktov:Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam

Zľava 1€ na každý produkt (pri kúpe min. 2ks tovaru) z oddelenia Proti vráskam
Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
30ml. ( až 2 mesiace liečby )

Regeneračné sérum

Regeneračné sérum proti príznakom starnutia, ktoré stimuluje obnovu buniek a zmierňuje výskyt vertikálnych vrások. Obsahuje čisté aktívne látky z himalájskej rastliny Swertia Chirata (horec), ktoré pomáhajú zlepšovať vzhľad pokožky poškodenej slnečnými lúčmi (dermatoheliosis), zmierňujú vertikálne vrásky, vrásky okolo úst a zjemňujú tvrdšiu pokožku.

Mladší vzhľad

Ako pôsobí?

Extrakt zo Swertia Chirata je nová aktívna prísada rastlinného pôvodu, pôsobiaca proti príznakom starnutia. Zlepšuje regeneratívnu schopnosť pokožky, zmierňuje vrásky a zlepšuje celkový vzhľad starnúcej pleti.

 • stimuluje produkciu keratinocytového rastového faktoru (KGF) z kmeňových buniek derivovaných z tukového tkaniva (ADSC)
 • zlepšuje proliferáciu keratinocytov
 • zlepšuje regeneráciu a hrúbku epidermy

Prínosy výťažku zo Swertia Chirata pre pleť

S pribúdajúcim vekom sa tvorba keratinocytov, čo sú kožné bunky tvoriace keratín a tiež ochrannú bariéru proti environmentálnym toxínom, spomaľuje. To má za následok tenšiu, krehkejšiu pokožku, ktorá je menej odolná voči voľným radikálom a náchylnejšia na vznik jemných línií a vrások.

Sérum je inšpirované najnovšou technológiou v oblasti výskumu kožného tkaniva, ktorý sa zameriava na liečbu rán po popáleninách. Zlepšuje textúru pokožky tým, že pomáha podporovať schopnosť pokožky zvládnuť úbytok keratinocytov, pretože zvyšuje produkciu ďalších keratinocytov. Výsledkom je pevnejšia a silnejšia epiderma.

Výsledkom obnovených/regenerovaných kožných buniek je povrch pokožky, ktorý je menej krehký a jemný, menej náchylný na vráskavenie a schopnejší zvládnuť voľné radikály, ktoré pokožke škodia a spúšťajú vznik vrások, tmavých (stareckých) škvŕn a iných príznakov starnutia.

Sérum je obzvlášť účinné v oblasti okolo očí a úst, pretože pevnejší a silnejší povrch kože je menej náchylný na objavenie vertikálnych vrások a tmavých kruhov pod očami.

Návod na použitie

Ideálne na použitie počas pred spaním. Naneste 3-4 kvapky séra na pokožku a jemne masírujte dokým sérum dokonale nevsiakne. Sérum je možné kombinovať s ďalšími prípravkami na starostlivosť o pokožku/omladenie pokožky.

Sérum na podporu regenerácie starnúcej pokožky a odstránenie vrások
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 3 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
3x
0x
0x
0x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.