Biome platobné možnosti

Toppik pomáha aj celebritám

Úspešne používaný viac ako 3 miliónmi spokojných zákazníkov po celom svete

Toppik majú v obľube aj mnohé celebrity. Používa sa často vo filmovom priemysle, pri fotení alebo pri divadlelných predstaveniach, kde hrozí, že žiara reflektorov presvieti cez riedke vlasy na pokožku. Toppik sa výborne uplatní všade tam, kde je potrebné prekryť riedke vlasy a vytvoriť plnší a bohatší účes.

Pozrite sa iba na niekoľko celebrít, ktoré zahusťovač vlasov určite používajú.

Hugh Laurie

Známy predstaviteľ hlavnej postavy v seriáli Dr. House. Hugh trpí vypadávaním a rednutím vlasov na temene hlavy. Čelovú líniu má však celkom zachovalú. Toppik mu vizážisti aplikujú na temeno hlavy, kde sa vlákna uchytia aj na tie najjemnejšie vlásky a vytvoria dojem plnšieho účesu.

Princ William

William trpí dedičným vypadávaním vlasov. Vlasy mu ustupujú z čela a výrazne sa prerieďujú na temene. William bežne nepoužíva Toppik a na verejnosti sa ukazuje bez problémov aj s riedkymi vlasmi. Na fotenie do časopisu však vizážisti použili Toppik aby jeho účes pôsobil plnšie a zdravšie - čo sa naozaj aj podarilo.

John Cryer

Predstaviteľ postavy Alana Harpera zo známeho seriálu Dva a pol chlapa. John má vlasy na temene už skoro kompletne vypadané. Na povrchu hlavy mu zostali už iba jemné priehľadné chĺpky. John sa ani netají tým, že pre účely filmovania a fotenia mu vizážisti aplikujú Toppik zahusťovač a vyformujú prijateľný účes. Vlákna Toppik sa prichytia na jeho vlasy a naozaj za niekoľko minút je účes pripravený.

Ben Affleck

Problémy s vypadávaním vlasov má aj známy filmový herec a producent Ben Affleck. Ben má celkovo veľmi husté vlasy a jediné miesto, ktoré mu robí problémy je malé koliesko na temene hlavy - príznak mužskej alopécie. Toto je pre Toppik veľmi jednoduchá úloha. Ben si nanesie Toppik na preriedené miesto, ktoré po nanesení vlákien prestane byť okamžite viditeľné a účes pôsobí stále prirodzene.

Al Pacino

Známy herec, ktorý hral hlavnú úlohu napríklad v kultovom filme Krstný otec. Celý život mal Al veľmi silné a husté vlasy s výrazným účesom. Tento pán však už nie je najmladší a s vekom sa mu vlasy postupne prerieďujú. Napriek tomu sa pri špeciálnych príležitostiach chce opäť ukázať s plným účesom. Toppik v jeho prípade pekne splynie s ostatnými vlasmi v účese a aj pri silnom osvetlení nie je pokožka cez vlasy vidieť.

...a mnohí ďalší muži a ženy

Odolný voči dažďu, vetru a potu

Prirodzený a nerozpoznateľný

Bezpečný a účinný

Kúpiť Toppik