Biome platobné možnosti

Zahusťovač vlasov Toppik - časté otázky

Úspešne používaný viac ako 3 miliónmi spokojných zákazníkov po celom svete

Z čoho je zahusťovač vlasov Toppik vyrobený?

Mikrovlákna Toppik sú vyrobené z čistého organického keratínu. Je to proteín z ktorého je tvorený aj ľudský vlas. Mikrovlákna sú nabité elektrostatickou energiou aby sa čo najpevnejšie prichytili k aj čo najtenším vlasom.  Toppik vôbec neobsahuje žiadne škodlivé látky alebo chemikálie.

Môžem kombinovať viacero farebných odtieňov naraz?

Farebné odtiene môžu byť kombinované. Je to aj odporúčané aby ste si vytvorili farbu, ktorá bude identická s farbou Vašich vlasov. Táto technika sa odporúča hlavne pri blond alebo šedivých vlasoch. Mikrovlákna Toppik môžete mixovať buď priamo pri aplikácii na vlasy – striedaním jednotlivých farebných náplní (tmavšia farba najprv) alebo priamo v prázdnej nádobe pred aplikáciou.

Dokáže Toppik prekryť šediny alebo vyrastajúce korienky?

Toppik je naozaj jednoduchá a efektívna cesta ako kozmeticky prekryť šediny alebo predĺžiť životnosť Vašich nafarbených vlasov.

Je možné používať Toppik s inými produktmi na úpravu vlasov?

Áno je to bez problémov možné. Dôležité je aby ostatné produkty boli použité PRED aplikáciou Toppiku, Pokiaľ budete aplikovať ďalšie produkty po nanesení Toppiku, riskujete, že posuniete vlákna a odhalíte mieste, ktoré by ste chceli prekryť. Rovnako je dôležité aby boli vlasy suché

Je možné používať Toppik s fénom alebo žehličkou na vlasy.

Áno Toppik nanášajte až PO úprave vlasov žehličkou alebo fénom.  V opačnom prípade hrozí posunutie mikrovlákien a odhalenie miest, ktoré potrebujete zakryť.

Môžem používať Toppik na mokré / vlhké vlasy?

Toppik musí byť použitý VÝHRADNE na suché vlasy. Ak ho použijete na mokré vlasy, vlákna sa dobre neprichytia a vytvoria sa hrudky.

Musím používať tužidlo po aplikácii Toppiku?

Pouužitie tužidla sa odporúča pre dokonalé spojenie mikrovlákien s vlasmi. Tužidlo v spreji Toppik Fiberhold je špeciálne vytvorené pre zvýšenie priľnavosti vlákien ako aj dodanie 100% prirodzeného efektu pre vlasy.

Zostanú mikrovlákna na oblečení alebo vankúši?

Nie. Pokiaľ prebehla aplikácia správne. Mikrovlákna Toppik budú pevne držať vo vlasoch aj niekoľko dní. Ak chcete kompletne odstrániť mikrovlákna z vlasov, musíte vlasy dôkladne umyť  šampónom.

Aké sú najpoužívanejšie farebné odtiene?

Toppik vlákna sú k dispozícii v 9 farebných odtieňov. Ktoré sa dajú skombinovať do ešte detailnejších farieb pre dokonalé splynutie s Vašimi vlasmi. Uvádzame rebríček najpoužívanejších odtieňov.

  • Stredne hnedá
  • Jemne hnedá
  • Tmavo hnedá
  • Čierna
  • Stredne blond
  • Gaštanová
  • Jemne blond
  • Šedivá
  • Biela

Ako dlho vydrží balenie Toppiku?

Priemerne vydrží 12g balenie pri dennom používaní približne 30 dní. 25g balenie vydrží približne 60 dní pri dennom používaní.

Ako dlho vydržia mikrovlákna Toppik na vlasoch bez umytia šampónom?

Mikrovlákna držia vo vlasoch bez umytia priemerne po dobu 1 týždňa. Samozrejme pri spánku a manipulácii s vlasmi sa môžu posunúť ale je možné ich opäť doupravovať prípadne opraviť presvitajúce miesta novou aplikáciou.

Môžem používať Toppik aj keď beriem lieky?

Áno, samozrejme. Toppik bol špeciálne vyvinutý aby nespôsoboval žiadne komplikácie s prípadnou liečbou vypadávania vlasov alebo inými liekmi.

Pomôže mi Toppik narásť späť moje vypadané vlasy?

Nie. Toppik nepomôže narásť vypadané vlasy.  Je vyvinutý na rýchle prekrytie riedkych alebo rednúcich vlasov pomocou mikrovlákien, ktoré sa prichytia na Vaše vlastné vlasy, čím vytvoria efekt hrubších vlasov a plnšieho účesu.

Môžem sa kúpať po použití Toppiku?

Kúpanie po aplikácii Toppiku sa dôrazne neodporúča.

Môžem používať Toppik aj na miestach kde mi už vôbec nerastú žiadne vlasy a ani jemné chĺpky?

Žiaľ, Toppik nie je účinný na miestach bez vlasov alebo aspoň jemných chĺpkov. Mikrovlákna sa prichytia iba na existujúce vlasy a vytvoria dojem silnejších a plnších vlasov.

Neupchá Toppik póry na pokožke?

Ani neupcháva póry a ani nevysušuje pokožku. Mikrovlákna sú vyrobené z keratínu – z rovnakej látky sú tvorené ľudské vlasy.

Na aké typy vlasov funguje najlepšie Toppik?

Mikrovlákna priľnú výborne na všetky typy vlasov a výsledný efekt je prirodzený a skoro nerozoznateľný od živých vlasov aj z malej vzdialenosti.

Je Toppik určený pre mužov alebo ženy?

 Toppik pomáha  viac ako 3 miliónom mužov aj žien po celom svete dosiahnuť v priebehu krátkeho času plnší účes a pomáha navrátiť stratené sebavedomie.

Kúpiť Toppik