Biome platobné možnosti

Toppik - video

Úspešne používaný viac ako 3 miliónmi spokojných zákazníkov po celom svete

Melina

Rednúce vlasy má Melina najviac viditeľné na cestičke. Používa sprejový aplikátor a nanáša Toppik čiernej farby na miesta, kde presvitá pokožka. Pomáha si aj upravovačom ofiny, ktorý umožní dosiahnuť ešte prirodzenejší vzhľad.

TIP: Sprejový aplikátor umožní presnejšie zacieliť miesta s riedkými vlasmi. Lak na vlasy Toppik fiberhold uzamkne vlánka Toppik na vlasoch, pričom však zanechá vlasy hebké a tvarovateľné.

Melina používa:

Jonatán

Jonatán trpí difúznym vypadávaním vlasov. Jeho pokožka presvitá cez vlasy na rôznych miestach jeho hlavy. Používa Toppik tmavohnedej farby, ktorým zaplní riedke miesta. Jeho účes pôsobí okamžite husto a zdravo.

TIP: Jonatán nádobkou radšej trasie a tak nanáša vlákna Toppik, namiesto použitia sprejového aplikátoru. Docieli tým nanesenie Toppiku na väčšiu plochu. Sieťkový aplikátor umiestený priamo v nádobke je výhodnejší na väčšie plochy.

Jonatán používa:

Andrea

Andrea má husté vlasy. Nad čelom má však trošku preriedené miesto, ktoré by rada prekryla. Aby bola aplikácia Toppiku čo najprirodzenejšia, Andrea používa upravovač ofiny, ktorý zabráni vzniku príliš rovných línii nad čelom.

TIP: Andrea často používa stylingové produkty. Tieto by mali byť použité vždy pred aplikáciou Toppiku. Toppik je nutné aplikovať výhradne na suché vlasy. Andrea má rada veľa objemu vo svojich vlasoch a ako doplnok používa Toppik gél na zahustenie vlasov.

Andrea používa:

Mária

Mária trpí difúznym vypadávaním vlasov. Toppik jej pomáha k hustejším vlasom a plnšiemu účesu. Toppik nanáša na miesta, ktoré sú najviac viditeľné a rukou si prečesáva vlasy aby sa vlákna Toppik ešte lepšie spojili s jej vlasmi. Konečný výsledok je naozaj vynikajúci.

Maria používa:

Jozef

Jozefa postihlo klasické mužské vypadávanie vlasov. Vlasy má vypadané v kútoch, čelovú líniu zvýšenú a celé temeno hlavy má preriedené. Toppik sa dokáže zachytiť aj na jeho jemné vlasy na temene a Jozef sa v krátkom čase opäť vrátil 10 rokov dozadu k plnšiemu účesu. Po nanesení vlákien použije lak Toppik fiberhold a večer sa môže začať.

Jozef používa:

Zoe

Existuje viacero príčin, prečo ľudia strácajú vlasy - napríklad pôsobenie hormónov, tehotenstvo, chemoterapi atď. Zoe trpí alopéciou areata. Je to auto imúnne ochorenie, ktoré spôsobuje vypadnutie vlasov na menších plochách po celej hlave. Hovorí, že Toppik jej zmenil život!

TIP: Na prekrytie väčších plôch stačí zatriasť nádobkou Toppik a rukou vlasy prečesať aby došlo k lepšiemu spojeniu vlákien s vlasmi. Toppik nádobky sú dostatočne malé na to, aby ste ich vložili do kabelky a použili v prípade nutnosti.

Zoe používa:

Ahmed

Ahmed trpí usptupujúcou čelovou líniou a tiež sa mu preriedili vlasy aj na temene hlavy. Toppik používa na prekrytie týchto riedkych miest a na záver upevní vlákna k vlasov pomocou laku Toppik Fiberhold.

TIP: Toppik funguje perfektne na krátke a kučeravé vlasy, ktoré má Ahmed. Toppik nanáša na úplne vysušené vlasy a potom rukou prechádza po vlasoch aby vlákna ešte lepšie prenikli medzi jeho vlasy.

Ahmed používa:

Kúpiť Toppik