Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávanie vlasov
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasová výživa sérum Therapy 12x9ml

Vlasové sérum Therapy | Aktivátor rastu vlasov | Proti vypadávaniu vlasov | Proti masteniu | Pre vitalitu a lesk | 12x9ml
 
 
 • zvýši aktivitu vlasových korienkov
 • urýchli rast vlasov a zlepší odolnosť vlasov voči vypadávaniu
 • dodá vlasom energiu, vitalitu a lesk
...viac

Bežná cena: 23 €​
Vaša cena: 17,50 €      Iba 0,58€ /deň
schedule až na 4 týždne liečby

Využite tieto zľavy

Využite tieto zľavy

aktivatory -5%:Dodatočná zľava 5% ak Váš nákup obsahuje aj šampón

Skladom Doprava a doručenie
phone Nákup telefonicky: 0948 582 245 (Po-Pi 7.00-15-00)
12x9ml ( až na 4 týždne liečby )

Výživné vlasové sérum pre mužov aj ženy zvýši aktivitu vlasových korienkov, urýchli rast vlasov a zlepší odolnosť vlasov voči vypadávaniu. Dodáva vlasom energiu, vitalitu a lesk od korienkov až po končeky.

Indikácia

 • Pre mužov aj ženy
 • Začínajúce aj pokročilé vypadávanie vlasov

Ako sérum účinkuje?

Špeciálna zmes rastlinných extraktov a vitamínov stimuluje cirkuláciu krvi v pokožke, čím zlepšuje prísun výživných látok k vlasovým korienkom. Zamedzuje zvýšenému masteniu pokožky na hlave, ktoré vedie k upchávaniu vlasových korienkov. Maz často nepriaznivo vplýva na vlasové korienky, pretože obsahuje veľké množstvo látok spôsobujúcich zmenšovanie vlasových korienkov. Sérum navráti vlasom vitalitu, lesk a pevnosť.

Zloženie

Pagaštan extrakt (Aesculus hippocastanum, horse chestnut) – rastlina je používaná v tradičnej európskej medicíne už niekoľko storočí. Používa sa na liečbu problémov súvisiacich s pokožkou. Známa je predovšetkým jej schopnosť zvýšiť cirkuláciu krvi v mieste aplikácie. Talianská štúdia zistila, že extrakt z tejto rastliny znížil vypadávanie vlasov a zvýšil cirkuláciu krvi pri vlasových korienkoch u mužov aj žien, ktorí sa liečili na vypadávanie vlasov.  Znížená cirkulácia krvi v oblasti vlasových folikulov je jedným z faktorov vypadávania vlasov.

Hydrolyzovaný sójový proteín – vysoko kvalitný rastlinný proteín bráni vysychaniu vlasov, zlepšuje pevnosť vlasov, pridáva im objem a lesk.

Linolejová kyselina - Patrí do skupiny mastných kyselín a obsahujú ich rastlinné oleje. Výskumy preukázali, ich priaznivý vplyv pri potláčaní účinkov 5-alfa reduktázy oboch typov. (5-alfa reduktáza premieňa testos. na dihydrotestost. DHT, ktorý je najčastejšou príčinou vypadávania vlasov.)

Pantotenát vápennatý (vitamín B5) – viaceré štúdie potvrdili, že nedostatok tejto látky spôsobuje vypadávanie vlasov a podráždenie pokožky. Zlepšuje tiež elasticitu vlasov.

Biotín (vitamin B7) – pomáha udržiavať hrúbku vlasov a udržiavať textúru vlasu.

Inozitol (vitamín B8) – všetky vitamíny B skupiny sú dôležité pre zdravý rast vlasov ako aj ochrana pred vypadávaním vlasov. B vitamíny pomáhajú zásobovať vlasové korienky výživnými látkami. Vedecké štúdie potvrdili, že vypadávanie vlasov nastáva aj z dôvodu nedostatku vitamínov v strave. Po zapojení B vitamínov do liečby sa vypadávanie vlasov ustálilo.

Vitamín A – znižuje tvorbu mazu na pokožke hlavy. Maz často obsahuje veľké množstvo DHT, ktoré spätne negatívne vplýva na vlasové korienky.

Extrakt z aloe vera – má na pokožku hojivý a ukľudňujúci účinok. Znižuje nadmerné mastenie pokožky.

Návod na použitie

Používajte 1x denne večer. Denná dávka by mala tvoriť (3-4ml.). Otvorte ampulku a menšie množstvo séra (3-4ml.) naneste na umytú pokožku so suchými vlasmi. Jemne vmasírujte do pokožky, neoplachujte.

Tip: sérum na vlasy môžete používať aj preventívne. V tom prípade bude stačiť použiť 1-2 ampulky týždenne.

Technické údaje

Obsahuje 12 ampuliek so sérom.

1 ampulka = 9ml

Vôňa: jemná prírodná

O firme Postquam Professional

Postquam je rodinná firma, ktorá vznikla roku 1989 Valladolide (Španielsko ) a odvtedy pôsobí v službách profesionálnej kozmetiky. Vyrába exkluzívnu profesionálnu kozmetiku, ktorej inovatívne zloženie pôsobí cielene na problémy s pleťoua pokožkou. Vysoko účinné látky obsiahnuté v produktoch značky obnovujú prirodzené procesy hlboko vnútri pokožky, a tým udržujú jej mladistvý vzhľad a zdravie.

4.4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 37 zákazníkov
Výrazný účinok
Čiastočný účinok
Slabší účinok
Neviem posúdiť
Neúčinkuje
15x
14x
3x
5x
0x

Recenzie zákazníkov

Diskusia k produktu

Zatiaľ bez otázok a diskusie. Pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Upozornenie: Vaše individuálne skúsenosti s produktom sa môžu líšiť od vyobrazení alebo skúseností zákazníkov v recenziách. Skúsenosti sú subjektívne a nie sú zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnotenia, pretože veríme, že skúsenosti zákazníkov zjednodušia výber produktu. Recenzie, názory a hodnotenia nie sú upravované. Prechádzajú však kontrolou aby sme predišli zneužitiu.