Biome platobné možnosti

Ako predĺžiť rast mihalníc?

Ženy na celom svete túžia po dlhých a hustých mihalniciach s ktorými by čo najviac pútali pozornosť  mužov. Či už máte šťastie na dlhé, husté  a tmavé mihalnice alebo zúfalo hľadáte všemožné spôsoby ako ich predĺžiť  máme pre Vás dobrú správu – existujú cesty, ktorými môžete predĺžiť rastový cyklus mihalníc. Prírodné oleje a krémy sú čiastočným riešením tohto problému. V súčasnej dobre však čoraz viac žien siaha po výdobytkoch vedeckého pokroku v podobe aktivátorov a prípravkov určených na predĺženie rastu mihalníc.  
Najprv spomeňme niektoré kroky, ktorých dodržiavaním sa môže podariť zväčšiť dĺžku mihalníc:

  1. Zásobujte mihalnice a očné viečko hydratačnými krémami s množstvom výživných látok. Antioxidanty a anti-inflamačné zložky ako vitamín E, kyselina alfa-lipoová alebo mandľový olej, dokážu upevniť a posilniť folikuly mihalníc – špeciálne pre prípady nanášania a odstraňovania mejkapu.
  2. Jedzte mnoho proteínov počas dňa. Proteíny sú hlavným stavebným prvkom mihalníc. Pre ešte lepšie zlepšenie rastu mihalníc odporúčame pridať do jedálnička morské živočíchy, riasy. Aj vajíčka sú vhodným zdrojom proteínov.
  3. Doplňte do svojho jedálnička dôležité prvky ako biotín, kremík, zinok alebo magnézium. Tieto prvky sú dôležité pre zdravý rast mihalníc a vlasov všeobecne. Takto vitamínmi podporované a zdravé folikuly dokážu produkovať dlhšie a zdravšie mihalnice.
  4. Ak u Vás tento postup nemá pozitívny ohlas, vyskúšajte niektoré z produktov pre aktiváciu rastovej fázy Vašich mihalníc. Takéto produkty obsahujú všetky potrebné a dôležité látky pre zdravý rast s prídavkom patentovaného séra, ktoré aktívne predĺži rastovú fázu. Dávajte si však pozor na glaukóm lieky ako Latisse a podobné, ktoré síce dokážu mihalnice predĺžiť ale za cenu rizika vedľajších účinkov ako začervenanie oka, zmena farby oka alebo nepríjemné svrbenie a mnoho ďalších komplikácií.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
50 hodnotení
Akcia -30%
39,00 € 27,30 €
Sérum na rast mihalníc a obočia Folivital Pro 4ml.
Sérum na mihalnice a obočie Folivital Pro | Urýchlenie rastu | Zahustenie | Predĺženie | Prirodzený výsledok