Úvod > > Rast nových vlasov

Rast nových vlasov

 • Šampón Revita proti vypadávajúcim vlasom
  Šampón proti vypadávaniu vlasov Revita

  Ako pomôže šampón Revita pre rast nových vlasov?

  Kofeín 4% - je známa látka, ktorá účinne stimuluje rast vlasov. Testy postvrdili 46% nárast v aktivite vlasových folikulov a predĺženie rastového cyklu vlasov o 37% u pacientov, ktorí boli liečení touto látkou.

  Procyanidín B2 a C-1  >1% (polyfenoly jabĺk) - najnovšie štúdie ukazujú, že topikálna aplikácia tejto látky aktivuje rast nových vlasov s podobnou efektivitou ako minoxidil. Pozitívne vplývajú na zdravie buniek vlasových folikulov, čo je často dostatočné na zastavenie vypadávania vlasov a ich nový rast. Najlepšie účinkuje v oblasti čelovej línie - kútov.

  Copper peptidy (peptidy medi) - ich pôsobením sa obnovuje rast vlasov na miestach kde sú aplikované. Rovnako majú schopnosť až o 30% rýchlejšie liečiť rany. Revita je odporúčaná preto aj pre pacientov po transplantácii vlasov kvôli rýchlejšiemu hojeniu darcovských rán.

  Biotín - látka, ktorá je často predpisovaná pacientom s vypadávaním vlasov. Je to jedna zo základných zložiek pri budovaní a raste nových vlasov.

  Emu olej - podľa výskumov napomáha stimulovať až 80% "spiacich" folikulov.

  MSM (metyl sulfonyl metán) - zlúčeniina, ktorá obsahuje síru potrebnú na budovanie kolagénu a keratínu - základných zložiek budovania vlasov.

  Karnitín tantrát - bio-aktívna látka, dodávajúca energiu procesu rastu nových vlasov

  Účinné na:

 • Vlasový aktivátor s aminexilom
  Vlasový aktivátor Spectral RS s aminexilom SP94

  Ako pomôže Spectral RS k nárastu nových vlasov?

  Procyanidín B2 (polyfenoly jabĺk) podľa najnovších zistení, používanie Procyanidínu v liekoch proti vypadávaniu vlasov prináša pozitívne výsledky. Efektívne ozdravuje vlasové folikuly a zabraňuje ztenšovaniu vlasových folikulov. Ukazuje sa, že najefektívnejšie pôsobí v oblasti kútov.

  Copper peptidy (peptidy medi) - výskumy preukázali, že tieto peptidy majú schopnosť stimulovať vlasové folikuly a tak prispieť k nárastu nových vlasov.

  Biotín - je pre telo veľmi dôležitá látka. Patrí medzi základné zložky z ktorých sú tvorené vlasy. Biotín je odporúčaný aj lekármi na liečbu vypadávania vlasov.

  Účinné na:

 • Spectral DNC-N proti vypadávaniu vlasov
  Vlasový aktivátor Spectral DNC-N (5% Nanoxidil)

  Ako pomôže Spectral DNC-N k nárastu nových vlasov?

  Nanoxidil 5% - najnovšia látka na poli výskumu vypadávania vlasov. Bola vyvinutá s cieľom prekonať účinky minoxidilu v aktivovaní rastu nových vlasov a zabránení možných vedľajších účinkov. Preniká hlbšie do vlasových folikulov vďaka lepšiemu molekulárnemu zloženiu a presnejšie ich dokáže zacieliť.

  Procyanidín B2 (polyfenoly jabĺk) nové výskumy z japonska potvrdzujú, že táto látka ma veľmi silný účinok na nárast nových vlasov. Má schopnosť zlepšovať zdravie buniek tvoriachich vlasový folikul a tak obnovovať rast vlasov najlepšie v oblasti čelovej línie - kútov.

  Copper peptidy (peptidy medi) - jedným z účinkov týchto peptidov je obnova rastu nových vlasov na mieste aplikácie. Obnovujú poškodené tkanivá a stimulujú vlasové korienky.

  Účinné na:

 • Vitamíny na vlasy Foligain
  Vitamíny na vlasy Foligain

  Ako pomôžu vitamíny na vlasy v raste nových vlasov?

  Biotín - látka, ktorá je potrebná pri tvorbe vlasov. Biotín je veľmi dôležitý pre rast nových vlasov.

  MSM - je zdrojom síry, ktorá je potrebná pre tvorbu kolagénu a keratínu - základných prvkov budovania nových vlasov.

  Antioxidanty - vitamíny C, A + alfa-lipoová kyselina ochraňujú vlasy pred ničivými účinkami voľných radikálov.

  Účinné na:

 • Kondicionér proti vypadávaniu vlasov Revita COR

  Ako pomôže kondicionér Revita COR k rastu nových vlasov?

  Kofeín - je vedecky potvrdené, že kofeín stimuluje rast vlasov a predlžuje ich rastovú fázu. Ľahko prenikne až vlasovým folikulom a aktivuje ich k novému rastu vlasov.

  Copper peptidy (peptidy medi) - majú schopnosť odstrániť poškodené proteíny a aktivujú ich rýchlejšiu obnovu. Zvýšený nárast nových vlasov na miestach aplikácie.

  Arginín - umožňuje lepší prietok krvi do vlasových folikulov, čím výrazne prispieva k zlepšeniu ich vyživovania. Nové vlasy rastú potom silnejšie a hrubšie.

  Lupína mnoholistá (vlčí bôb) - podľa výskumov dokáže stimulovať rastovú aktivitu v bunkách vlasového folikulu a podporiť rast nových vlasov. Tiež umožňuje lepší prísun krvi ku korienkom.

  Účinné na:

 • Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom
  Vlasový aktivátor Revivogen so saw palmettom

  Ako pomôže Revivogen aktivátor s rastom nových vlasov?

  Procyanidín - podľa najnovších výskumov z japonska má táto látka porovnateľné účinky na rast nových vlasov ako minoxidil s výhodou nežiadúcich vedľajších účinkov. Ich aktivita predlžuje rastovú fázu vlasov.

  Účinné na:

Naše najlepšie hodnotené produkty
 • Šampón proti vypadávaniu vlasov FoliVital Pro Šampón proti vypadávaniu vlasov FOLIVITAL PRO Šampón novej generácie proti vypadávaniu vlasov určený pre mužov aj pre ženy. Synergická zmes DHT blokátorov, antioxidantov, minerálov, proteínov a liečivých bylín.
  22 €    Iba 0,39€ /deň
  ( až 8 týždňov liečby )
 • Saw palmetto extrakt 320 Saw Palmetto extrakt 320 (vlasy) Prírodný liek pre mužov aj ženy s výbornými účinkami proti vypadávaniu vlasov.
  25,50 €    iba 0,19€ /deň
  ( až na 2 mesiace liečby )
 • Vlasový aktivátor pre ženy Spectral CSF Vlasový aktivátor pre ženy Spectral CSF Liečba vypadávania vlasov špeciálne namierená na potreby žien.
  AKCIA pôvodná cena: 32 € 27,40 €    Iba 0,84€ /deň
  ( až na 4 týždne liečby )
vitamíny na vlasy