menu close
Úvod > > Laserová terapia na liečbu vypadávania vlas...

Laserová terapia na liečbu vypadávania vlasov

Low-level laser therapy (LLLT) je revolučným objavom pre mužov aj ženy, ktorí trpia vypadávaním vlasov.
S pomocou tejto terapie dosiahnete hustejšie, lesklejšie a zdravšie vlasy. LLLT využíva zariadenie , ktoré môže obsahovať až 92 laserových diód, ktoré vyžarujú laserové svetlo na Váš skalp.
Táto terapia bola vyvinutá v na vylepšenie hustoty a kvality vlasov a predĺženie životnosti farby vlasov. Doktori po svete túto technológiu vychvaľujú a odporúčajú.

Výhody laserovej liečby

  • Zvyšuje prísun krvi do skalpu až o 54% už po prvom posedení
  • Stimuluje vlasové folikuly
  • Zastavuje vypadávanie vlasov u 85% pacientov
  • Hustejšie, lesklejšie, jemnejšie vlasy
  • Po transplantácii vlasov pomáha pri regenerácii
  • Opravuje škody spôsobené chemickými látkami

Overená technológia

Laserové svetlo sa používa v Európe na liečbu mnohých chorôb už vyše 30 rokov a je hlavnou témou vyše 2500 rôznych vedeckých prác. Nie je zaznamenaný žiadny vedľajší účinok tejto liečby, ktorá je navyše netoxická a bezbolestivá.

Čo je laserové svetlo?

Laserové svetlo je stlačené svetlo s vlnovou dĺžkou do chladnej, červenej farby spektra. Líši sa od prirodzeného svetla tým, že má presne jednu farbu; je súvislé, monochromatické (má jednu vlnovú dĺžku) a koncentruje svoj lúč na jedno miesto. Tieto vlastnosti dovoľujú laserovému svetlu preniknúť bez poškodenia, zahrievania alebo iných vedľajších účinkov.
Už veľa rokov vedúce klinky zaoberajúce sa liečbou vypadávania vlasov používajú laserovú technológiu na pacientoch, ktorí majú problémové ochorenia skalpu. LLLT zlepšuje prítok krvi do skalpu a vlasových folikulov, čím podporuje zdravie a rast vlasov. Unikátne laserové svetlo preniká do pokožky, kde stimuluje mikrocirkuláciu a zlepšuje bunkový metabolizmus a syntézu proteínov.

Kto je najlepší kandidát?

Hocikto, komu vypadávajú vlasy. LLLT je dlho očakávanou liečbou každého špecialistu na transplantáciu vlasov, ktorý nemôže vykonať transplantáciu u niektorých jedincov, pretože:
- pacient je v začiatočnej fáze vypadávania vlasov, kde mu na hlave rastie ešte príliš veľ vlasov na to, aby s dala vykonať transplantácia bez „vlasového šoku“ alebo „vlasovej traumy“, ktorá by zrýchlila vypadávanie.
- pacient je žena, ktorej vypadávajú vlasy na bokoch hlavy a na zadnej časti hlavy, teda na miestach, odkiaľ chirurg odoberá vlasy na transplantáciu.

Je laserová liečba bezpečná?

Áno. LLLT dodržiava všetky medzinárodné bezpečnostné normy a štandardy. Zariadenie je bezpečné a klasifikované ako kozmetický laser.
Energia produkovaná fotónmi nepoškodzuje teplotou, nepáli. Laserové svetlo nemení molekulárne štruktúry.
Neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky.

Kedy je možné vidieť výsledky?

Vypadávanie vlasov sa spomalí po 5-6 posedeniach. Niektorí pacienti hlásia opätovný nárast vlasov po 10-12 posedeniach. Časom všetci pacienti, aj muži aj ženy, pozorujú priaznivé účinky liečby.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star

Odporúčané čítanie

Súvisiace čítanie z knižnice

Diskusia

Zatiaľ bez otázok a diskusie.

Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.