Biome platobné možnosti

5 výhod používania kolagénových masiek na tvár

Objavte výhody kolagénových pleťových masiek a zaraďte ich do svojej starostlivosti o pleť.

Ak ste kolagénovú masku nikdy predtým neskúšali, je čas urobiť tak. Papierové či látkové kolagénové masky na tvár sú napustené rôznymi vyživujúcimi prísadami. Jednou z nich je samozrejme aj kolagén. Hlavný štrukturálny proteín, nachádzajúci sa v spojivových tkanivách,  kolagén, tvorí približne 25% až 35% celkového obsahu proteínov v ľudskom tele. Kolagén dodáva vašej pleti jej pružnosť a ohybnosť.

Už sú dávno preč doby, keď sa na tvár aplikovali mazľavé krémy a lepkavé pleťové masky, z ktorých bolo kopec neporiadku. Papierové kolagénové masky vašu pleť rozžiaria a pritom je ich použitie neuveriteľne jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je masku rozbaliť a rozprestrieť, priložiť ju na tvár a dodať tak tvári omladzujúcu dávku kolagénu. Tu je päť výhod používania kolagénových masiek na tvár.

1 Hydratujú a vyživujú vašu pleť

Kolagénové pleťové masky sú balené vo fóliových obaloch, ktoré masku udržujú vlhkú a sterilnú. Maska je nasiaknutá výživnými látkami a prísadami, po aplikácii tesne priľne k tvári a zaistí tak prienik aktívnych prísad a zvlhčujúcich látok do vašej pokožky.

2 Spomaľujú úbytok kolagénu

S pribúdajúcim vekom sa tvorba kolagénu znižuje. Odhaduje sa, že po dosiahnutí štyridsiatky prichádza telo približne o 15% kolagénu. Kolagénové masky na tvár spomaľujú rozklad kolagénu a chránia kolagén v pleti tým, že bojujú proti škodlivým voľným radikálom.

3 Bojujú so znakmi starnutia

Používanie kolagénových pleťových masiek pomáha udržiavať mladistvú pleť a bojovať s príznakmi starnutia. Masku aplikujte najmenej dva až trikrát týždenne. Zlepšíte tak štruktúru a pevnosť pleti, zmenšíte veľkosť pórov, jemných línií a vrások.

4 Sú praktické a ľahko použiteľné

Na rozdiel od iných typov masiek na tvár, ktoré si treba vopred pripraviť, naniesť a očistiť, papierové kolagénové pleťové masky sa používajú rýchlo a ľahko. Nie je potrebná žiadna námaha, takže si môžete masku užívať pri kúpeli, pozeraní televízie, môžete si ľahnúť na gauč a počúvať hudbu. A maska môže zatiaľ pôsobiť zázraky. Nenarobíte žiaden neporiadok pred, počas ani po ošetrení.

5 Zbavujú vás stresu

Stres sa vo vašej tvári zrkadlí. Kolagénová maska na tvár je ošetrenie, ktoré vás hýčka. Nielen, že bude vaša tvár svieža a omladená, poskytuje tiež psychologické výhody. Každý týždeň si vyhraďte čas na aplikáciu kolagénovej masky, sadnite si a relaxujte. Kolagénová maska je ošetrenie ako zo salónu krásy, ktoré si však môžete vychutnať v pohodlí vášho domova.

Nenašli ste? Skúste vyhľadávanie:

Hľadať...
search

Súvisiace produkty

Odporúčané čítanie

Súvisiace čítanie z knižnice

Diskusia

Zatiaľ bez otázok a diskusie.