Biome platobné možnosti

Kolagén

Kolagén je hlavnou zložkou pri budovaní svalov, väzov, svalového tkaniva a chrupaviek človeka. Ako človek starne, jeho telo  sa stáva oveľa menej schopné vytvoriť dostatočné množstvo kolagénu. Kolagénové doplnky môžu pomôcť udržať si túto opravnú funkciu tela. Ak máte alergiu na určité druhy jedla, vedzte, že v kolagénových doplnkoch sa bežne vyskytuje hovädzí a kurací kolagén. Pred tým, než začnete užívať hovädzí kolagén sa poraďte sa so svojím lekárom.

Kolagénové pilulky môžu pomôcť tepnám a zlepšiť ich pružnosť. Hovädzí kolagén zlepší krvný obeh v celom tele. Dobrý krvný obeh a strava sa zvyčajne ukážu na koži, čo má za následok zdravú, mlado vyzerajúcu farbu pleti.

Kolagén môže obnoviť väzivo a podporiť pevné svaly, kožu a kĺby. Kolagén okrem toho posilňuje štruktúru kostí, svalov, chrupaviek a tiež závesných väzov. Kolagén v tabletách môže obnoviť svalovú hmotu a tiež pomôcť športovcom liečiť športom spôsobené zranenia rýchlejšie.

Artritída je podráždenie, ktoré môžu vyvolať obmedzenú alebo bolestivú pohyblivosť rúk, glenohumerálneho kĺbu a kĺbov v nohách. Tablety s kolagénom môžu zmierniť príznaky reumatoidnej artritídy.

Má kolagén vplyv na odstránenie celulitídy? K celulitíde dochádza v okamihu, keď sa podkožný tuk v druhej vrstve tlačí smerom nahor, čo spôsobuje hrudkovitý vzhľad pokožky. Tabletky s kolagénom pôsobia zvnútra tela a redukujú tukové tkanivo. Kolagén povzbudzuje telo a obnovuje a tiež opravuje vlákna, ktoré maskujú tento tuk.

Bráni kolagén tvorbe vrások? Ako sa hladina kolagénu znižuje, v oblastiach kde sa koža pohybuje najviac – v oblasti kĺbov, na čele a okolo úst sa tvoria vrásky. Kolagén pomáha najviac proti vráskam a pupienkom. Hlavnou príčinou vrások je starnutie, hoci úlohu zohrávajú aj toxíny z prostredia a slnečné žiarenie. Pravidelné používanie tabletiek s kolagénom zanecháva pokožku hebkú a vláčnu.

Zlepšuje kolagén kvalitu vlasov? Kolagén je dôležitou látkou aj pri raste vlasov, vzhľadom k tomu, že bojuje proti voľným radikálom, ktoré majú vplyv na celistvosť, rýchlosť rastu a hrúbku vlasov. Kolagén môže zlepšiť aj rast vlasov. Kolagénové doplnky zvyšujú hustotu vlasov a hrúbku jednotlivých vlasov, čím zanechávajú Vaše vlasy krajšie.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
34 hodnotení
Akcia -5%
15,00 € 14,25 €
Kolagén Collageniq 60tbl.
Beauty kolagén CollageniQ | 100% čistý prírodný kolagén | Elasticita | Pružnosť | Proti vráskam
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
36 hodnotení
Náš tip
22,00 €
Intenzívne regeneračné sérum 12x3ml.
Intenzívne regeneračné sérum | Tvár a krk | Regenerácia | Hydratácia | Pružnejšia pokožka | Omladzujúci účinok