Biome platobné možnosti

Acai bery - zázrak pre chudnutie aj vrásky

Acai berry extrakt alebo bobule a účinky na vrásky a chudnutie

Acai berry je považovaný za zázrak v boji proti starnutiu pleti a úbytku hmotnosti, kvôli vlastnostiam svojej dužiny. Každý vie, že starnutie nemusí byť niečo, čo cítime vo vnútri tela, ale ukáže sa navonok. Prvá časť tela, ktorá vykazuje známky starnutia je koža. Ročne sa predajú miliardy produktov proti starnutiu, ktoré účinkujú priamo na kožu.

Acai berry, purpurové alebo červeno sfarbené ovocie má mnoho prínosov pre zdravie. Rastie na acai palme, botanicky známej ako Euterpe oleracea, ktorá je strom pôvodom z Južnej a Strednej Ameriky. Acai bobule sú veľkosťou, farbou a nutričným zložením podobné čučoriedkam[1]. Sú ľahko dostupné v niekoľkých formách vrátane tabliet.Toto ovocie obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré majú blahodárny účinok na zdravie a môžu sa užívať denne.

Účinné zložky v acai berry

Acai sa môže pochváliť dlhým zoznamom účinných zložiek. Medzi hlavné zložky, ktoré ho robia tak cenným patria antioxidanty. Podľa štúdií, v acai berry obsah vitamínov (A, C, E, B1, B2 a B3)je tiež vysoký. Obsahuje tiež zdravé tuky, aminokyseliny, a železo. Nutričné prvky majú pozitívny vplyv na mnoho aspektov zdravia a pomôžu acai stať sa zásobárňou živín. Pre svoje účinky je tiež často používané ako prísada do tabliet na chudnutie.

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov

Tieto štúdie preukázali, že Acai bobule majú viac antioxidantov ako čučoriedky, jahody, černice, brusnice a maliny. Acai bobule obsahujú:

  • 10 až 30 krát viac antioxidantov ako červené hrozno.
  • Zdravé tuky, vlákninu a fytosteroly, ktoré sú známe tým, že pomáhajú podporovať zdravie tráviaceho aj kardiovaskulárneho systému.
  • Bobule obsahujú dôležitý komplex aminokyselín a stopových prvkov, ktoré sú potrebné pre riadnu svalovú kontrakciu a regeneráciu.

Acai berry a chudnutie

acai berry na chudnutie, úzky pás

Bolo preukázané, že konzumácia zdravej stravy bohatej na antioxidanty podporuje chudnutie. Bobule môžu hrať úlohu v systéme bunkovej ochrany, v procese starnutia a neutralizácii voľných radikálov, čo môže znížiť riziko vzniku niektorých chorôb. Pri užívaní doplnkov s acai berry, tridsať minút kráčania alebo pätnásť minút joggingu, ako odporúčajú aj lekári a vedci, môže podporiť chudnutie ešte viac a nebude mať žiadne vedľajšie účinky na rozdiel diét. Iné diéty nedodávajú telu také vysoké hladiny antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín a ďalších zložiek acai berry.

Chudnutie s acai berry je účinné a bezpečné v porovnaní s mnohými inými druhmi diét na trhu, ktoré sa nezameriavajú na zdravie, ale iba na chudnutie. Viac ako inokedy, chudnutie sa stáva problémom pre každého, kedže rýchle občerstvenie je v niektorých prípadoch spôsobom ako sa rýchlo po celodennej práci najesť. Konzumáciou takýchto jedál priberiete a môžu sa pridať aj iné zdravotné problémy. Diéta je jediným riešením, ale mnoho druhov doplnkov výživy je nezdravých a môžu mať aj vážne vedľajšie účinky pokiaľ nepoužijete prírodné doplnky. Acai Berry je známe pre vysoký obsah antioxidantov a je považované za jedno zo “superjedál”. Tento druh doplnkov výživy je zdravý a nemá vedľajšie účinky, ktoré môžu mať iné produkty.

Acai berry je účinné, je vzhľadom k obsahu antioxidantov a esenciálnych mastných kyselín a je aj bezpečné, pretože to nie je umelo vyrobené. Diéta môže mať mnoho podôb. Existujú diéty, pri ktorých človek nesmie jesť mnoho druhov potravín, tie, ktoré sa zameriavajú iba na jeden druhu potravín a tie, ktoré sa zameriavajú na užívanie umelo vyrobených produktov. Jedná sa o diéty, pri ktorých nie je možné vydržať kvôli ich obmedzeniam a v niektorých prípadoch vedľajšm účinkom. Pri užívaní ovocia plného antioxidantov v prášku, doplnku výživy alebo džúse sa týchto problémov nemusíte obávať. Toto ovocie dodá telu viac energie a urýchli metabolizmus bez použitia chemických látok.

Pri užívaní acai berry kvôli chudnutiu môže trvať približne dva týždne, než uvidíte výsledky. Antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a vitamíny pomáhajú celkovému zdravotnému stavu tela. Bobule posilňujú bunkové steny, podporujú lepšiu cirkuláciu a zdravie srdca, pomáha pri znižovaní LDL cholesterolu, zvyšujú hladinu HDL a poskytujú telu viac energie. Bobule obsahujú Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, ktoré boli preukázané ako prospešné pre telo, energiu, mladistvý vzhľad a zdravé chudnutie. Bobule obsahujú vysoké množstvo antioxidantov než iné potraviny, vitamíny skupiny B, vlákninu a bielkoviny, ktoré dodávajú telu energiu a udržiavajú ho zdravé. Bobule vo svojej prirodzenej forme obsahujú tiež vitamín E, aminokyseliny, theobromín, a fotosteroly, čo znamená, že je lepšie ich užívať vo forme doplnkov.

Acai berry a vrásky

acai berry môže byť účinné proti vráskam

Vzhľadom na množstvo antioxidantov obsiahnutých v dužine ovocia sú tieto plody považované za superjedlo. Užívanie acai berry môže byť spôsobom ako pomôcť omega-3 rybiemu oleju preniknúť cez bunkovú membránu. Bobule môžete užívať na udržanie si pružnejšej bunkovej membrány, čo pomôže hormónom, neuronovým prenášačom a inzulínovým receptorom fungovať efektívnejšie. To Vám pomôže k mäkkej a pružnej koži. Výrobcovia kozmetiky poznajú priaznivé vlastnosti týchto bobúľ a používajú oleje z nich vo svojich prípravkoch na ošetrenie kože zvonka. Pružná koža znamená, že koža nevysychá a vrásky sa netvoria tak rýchlo ako za normálnych okolností. To môže znamenať, že ľudia, ktorí majú vrásky a začnú užívať Acai Berry uvidia ako ich vrásky začnú miznúť keď antioxidanty a mastné kyseliny začnú pracovať vo vnútri ich tela.

Acai berry a spánok

Acai obsahuje vitamíny B, ktoré pomáhajú regulovať dopamín a serotonín – neuro-prenášače v mozgu, ktoré môžu mať vplyv na spánok. Aminokyseliny v tabletách acai môžu tiež uvoľniť svaly, čo uľahčuje zaspávanie a hlboký spánok. Lepší spánok sa rovná lepšie zdravie. Acai tablety môžu prispieť k zdraviu, po ktorom každý túži.

Ako užívať acai berry

Acai tablety sú veľmi pohodlný spôsob, ako využiť všetky zdravotné výhody, ktoré acai bobule ponúkajú. Vo forme tabliet sa znehodnocujú pomaly. Je to tiež veľmi nákladovo efektívny doplnok výživy v porovnaní so šťavami alebo bobuľami. Tablety môžu obsahovať buď čisté acai, alebo sa môžu miešať s ďalšími prísadami. Môžu sa žuť alebo jednoducho nechať rozpustiť v ústach alebo prehltnúť, čo je pohodlné.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 hodnotení
Akcia -20%
27,00 € 21,60 €
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé chudnutie | Proti starnutiu | Fantastický zdroj antioxidantov