Biome platobné možnosti

Bombyx Mori - prírodný liek na erekciu

Bombyx Mori L Extract je známy aj ako extrakt (čiže výťažok) z húsenice priadky morušovej. Ťaží sa zo samčích lariev priadky morušovej. Po stáročia sa Bombyx Mori L extract používal v Číne ako afrodiziakum. Tento výťažok je známy tým, že podporuje tvorbu spermií a zvyšuje tvorbu mužských hormónov. Larvy priadky morušovej sú tiež známe ako dobrý zdroj minerálov a aminokyselín.

Viac o priadke morušovej

Je všeobecne známe, že sa hodváb vyrába zo zámotkov, teda kukiel priadky morušovej. Larvy priadky morušovej sú známe aj tým, že sú tiež prínosné pre zdravie. Sú známe ako Bombyx Mori L. Názov Bombyx Mori L označuje priadku morušovú z moruše. Priadky morušové sú populárne a využívané aj v tradičnej čínskej medicíne. Bombyx Mori L výťažky sú vlastne známe prísady viacerých dnes vyrábaných výživových doplnkov.

Bombyx Mori L v medicíne

Tradičná čínska medicína využíva prípravky, ktoré pozostávajú z viacerých prísad, pričom ide väčšinou o bylinky a rastliny. Existujú však aj iné, zdanlivo zvláštne prísady, ktoré možno použiť. Ide napríklad o stonožky, huby, rohy nosorožca a o priadku morušovú. Sušené larvy priadky morušovej sa využívajú pri liečbe plynatosti, kŕčov a iných zdravotných problémov. Výťažky z týchto priadok sú známe svojimi prínosmi pre zdravie. Napríklad, enzýmy z čriev priadok morušových sa používajú na liečbu rôznych zdravotných problémov, výťažky zo samčích priadok morušových sú známe svojimi afrodiziakálnymi účinkami.

Ako sa Bombyx Mori L Extract pripravuje?

Motýle, ktoré sa vyliahnu z kukly priadky morušovej, sa používajú na výrobu výťažku z priadky morušovej. Samčie priadky morušové sa oddelia od samičích hneď, ako sa samce vyliahnu z kukly. Je to preto, aby sa zabránilo páreniu. Bolo zistené, že párenie znižuje efektivitu extraktu ako afrodiziaka. Samce priadky morušovej sú následne vysušené a potom sa uchovávajú v alkohole. Ďalším krokom je príprava výťažku. Bombyx Mori L výťažky možno používať spolu s inými prísadami, ako je huba cordyceps (žezlovka) alebo ženšen.

Prínosy Bombyx Mori L extraktu

Bombyx Mori L extrakt má mnoho prínosov. Tento výťažok obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, aminokyseliny, proteíny, kefalin (cephalin) a iné užitočné zložky. Navyše, je známy aj tým, že obsahuje aj mužské hormóny. Všetky tieto zložky prispievajú k užitočnosti výťažku pri vyživovaní reprodukčného systému a tiež endokrinného systému u mužov. Bombyx Mori L extrakt je známy aj ako podpora sexuálneho pudu u mužov.

Bombyx Mori L extrakt má aj iné známe zdravotné prínosy. Dokáže liečiť stavy ako je syndróm karpálneho tunela, migréna, osteoartritída, reumatoidná artritída, rovnako ako fibromyalgia. Môže tiež pomôcť udržať vlhkosť pokožky a liečiť kožné lézie. Lieči dokonca aj problémy s reprodukčným systémom. Bombyx Mori L extrakt dokáže liečiť hyperpláziu prostaty aj erektilnú dysfunkciu.

Bombyx Mori L extrakt a jeho afrodiziakálne vplyvy

Ľuďom, ktorí by mohli mať problémy s nízkou sexuálnou túžbou, môže jednoznačne pomôcť Bombyx Mori L extrakt. Je známy tým, že pôsobí ako afrodiziakum, obzvlášť u mužov. Číňania ho používajú už po stáročia, a to pri rôznych zdravotných problémoch. A hoci existujú rôzne tvrdenia o účinkoch Bombyx Mori L extraktu na telo, je v prípade vašich otázok a pochybností vhodné konzultovať užívanie výťažku s lekárom a popýtať sa ho na vhodnosť užívania tohto výživového doplnku.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
29,90 €
Viafil XR pre mužov 60tab.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov