Biome platobné možnosti

Zinok pre lepšiu erekciu

Vedeli ste, že podpora zdravej erekcie je jednou z mnohých výhod zinku pre mužov? Áno. Na rozdiel od väčšiny liekov na problémy s erekciou na trhu, zinok je jednou z látok, ktoré by mali ľudia prijímať denne.

Niektoré dobré zdroje zinku sú :

  • mliečne výrobky
  • orechy
  • mäso
  • mušle

Väčšina dobrých multivitamínových doplnkov obsahuje aj zinok. Odborníci odporúčajú, aby muži denne prijímali 8-11 mg zinku v strave.

Prečítajte si zoznam mnohých výhod zinku:

Zinok pomáha pri diabete a tým aj pri poruchách erekcie

Zinok pôsobí na každom kroku tvorby krvného cukru. Vaše telo používa zinok na:

  • udržanie buniek produkujúcich inzulín zdravých
  • spoluprácu s bunkami na výrobe, uskladňovaní a uvoľňovaní inzulínu
  • zabránení príliš vysokej hladine cukru

V dôsledku toho môže nedostatok zinku viesť ku komplikáciám spojeným s diabetom, ktoré spôsobujú poruchy erekcie.

Zinok znižuje hladinu cholesterolu

Niekoľko klinických výskumných štúdií uvádza, že muži s normálnou hladinou cholesterolu, majú zvyčajne v krvi vyššie množstvo zinku. Odborníci odporúčajú mužom prijať aspoň 11 mg zinku denne. Nekontrolovanie hladiny cholesterolu v krvi môže viesť k mastným usadeninám vo Vašich cievach. Prietok krvi časom nebude dosť silný na dosiahnutie alebo udržanie erekcie.

Zinok posilňuje imunitný systém

Zinok bojuje proti baktériám a vírusom, ktoré spôsobujú infekciu. Váš penis sa ľahšie vzruší, keď sa cítite zdravý. Okrem toho, niektoré choroby môžu zanechať jazvy, bolesť, vredy, atď. To robí dosiahnutie erekcie ešte zložitejšie aj po tom, čo baktérie už nie sú prítomné alebo vírus už nie je aktívny.

Zinok pomáha pri srdcových chorobách

Zinok bojuje proti voľným radikálom (bunkový odpad), ktoré rozkladajú zdravé tkanivá vo Vašom tele. To chráni srdce, cievy, a akékoľvek iné tkanivá. Váš penis potrebuje na udržanie svojho zdravia živiny, kyslík a krv. Preto, poškodenie vášho kardiovaskulárneho systému = ZABIJAK EREKCIE.

Zinok pomáha pľúcam

Užívanie doplnkov výživy obsahujúcich zinok podporuje zdravé pľúca. To je dôvod, prečo lekári predpisujú zinok ako podpornú liečbu astmy, vírusových infekcií, cystickej fibrózy a ďalších chorôb. Na správne okysličenie krvi musíte mať zdravé pľúca.

Zinok pomáha správnej funkcii mozgu

Váš mozog prijíma a odosiela správy do celého tela pomocou nervového systému. Nervový systém sa skladá z nervov, ktoré umožňujú mozgu posielať správy do všetkých častí tela. Zinok pomáha udržať nervový systém zdravý a opraviť poškodené nervy. To tiež chráni mozog proti opotrebovaniu následkom oxidácie. Pretože Váš mozog hovorí telu ako fungovať, žiadny mozog = ŽIADNA EREKCIA.

Zinok pomáha hormonálnej funkcii

Zinok je nevyhnutný pri produkcii mužských pohlavných hormónov, ktoré pomáhajú vzrušeniu a následnej erekcii. Z tohto dôvodu, nedostatok zinku vedie k impotencii.

Zinok urýchľuje hojenie rán

K poraneniu penisu dochádza následkom mnohých faktorov, ako sú častá jazda na bicykli, agresívna masturbácia, úrazy, operácie, alebo ochorenie (napr. herpes). Zinok opravuje poškodené bunky, zmenšuje opuch a tým urýchľuje proces hojenia.

Zinok posilňuje zdravý čuch a chuť

Dosiahnutie tvrdšej erekcie si vyžaduje použitie jedného (alebo viacerých) z Vašich piatich zmyslov. Chuť a vôňa sú veľkou časťou tohto procesu. Prevencia nedostatku zinku ochráni aj Vašu erekciu. Ako? Ak si nevychutnávate chuť alebo vôňu svojho partnera, môže to zabiť Váš sexuálny apetít.

Prínosy zinku pri liečbe rakoviny prostaty

Zinok opravuje poškodené bunky a aktivuje autodeštrukčný spínač rakovinových buniek aby tak spomalil alebo zastavil rast rakoviny prostaty. Užívanie doplnku výživy s obsahom zinku nie je liek na rakovinu prostaty, no pomáha pri liečbe.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
29,90 €
Viafil XR pre mužov 60tab.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov