Biome platobné možnosti

Lepšia erekcia s Tongkat Ali

Tongkat Ali je populárny tradičný liek na sexuálne zdravie, vrátane zlepšenia kvality erekcie u mužov s erektilnou dysfunkciou. Ak sa obávate vedľajších účinkov liekov na zlepšenie erekcie na predpis alebo ak len chcete vyskúšať niečo prírodné, tongkat ali môže byť pre Vás ten správny doplnok na podporu erekcie.

Čo je Tongkat Ali a ako funguje?

Tongkat ali zvyšuje hladinu testost... Najdôležitejšiou vlastnosťou Tongkat Ali je to, že zvyšuje hladinu voľného testost.. u mužov, ktorí ho majú nedostatok. Robí tak niekoľkými rôznymi spôsobmi. Po prvé, stimuluje uvoľňovanie luteinizačného hormónu, ktorý zasa stimuluje uvoľňovanie testost.. z Leydigových buniek semenníkov. Zvýšením množstva tohto konkrétneho hormónu, spôsobí reťazovú reakciu, ktorá zvyšuje celkové množstvo testost.., ktorý je k dispozícii na zvýšenie vitality a libida.

Po druhé, táto bylina blokuje pôsobenie určitej chemickej látky, ktorá blokuje pohlavné hormóny. Zablokovanie tejto chemikálie znamená, že telo má k dispozícii viac neviazaného testost.ónu. Tento globulín je často súčasťou procesu premeny estrogénu a naviazanie na receptory na bunkách, ktoré sú aktivované testost... Hlavným a  dôležitým výsledkom je to, že testost.. prispeje k pocitu pohody, zvýšeniu libida, lepšej erekcii.

Tongkat ali blokuje estrogén. Jednou z veľkých výhod tongkat ali je jeho schopnosť blokovať estrogén. Muži aj ženy majú v krvi oba pohlavné hormóny, ale muži majú samozrejme viac testost... Avšak, ako muži strnú, estrogén môže začať ničiť voľný testost... Je to obrovský problém a vysvetľuje to, prečo starší muži niekedy trpia erektilnou dysfunkciou – poruchami erekcie. Ich hladina testost.. v podstate prevalcovaná estrogénom. Okrem toho, estrogén môže blokovať receptory na bunkách, čo znamená, že testost.. nemôže správne účinkovať.

Skvelá vec na tongkat ali je to, že v podstate znižuje celkové pôsobenie estrogénu u mužov. Nielen, že zvyšuje hladinu testost.., ale tiež znižuje hladinu voľného estrogénu. Môže tiež pomôcť presunúť estrogén mimo receptorov testost... Výsledkom je zvyčajne celkový nárast mužského pohlavného hormónu a zvýšenie množstva miest, kde môže tento hormón pôsobiť na telo, zvýšenie vitality, libida a celkového sexuálneho zdravia muža.

Príčiny erektilnej dysfunkcie a úloha tongkat ali

Erektilná dysfunkcia je komplexný stav. Na to aby došlo k erekcii sa musí dokonale skoordinovať mnoho systémov vo vašom tele. Zlyhanie niektorého z nich môže viesť k problémom s erekciou. Vedci zaznamenali mnoho rôznych dôvodov erektilnej dysfunkcie, a tongkat ali môže pomôcť s niekoľkými z nich. Ak trpíte erektilnou dysfunkciou a uvažujete nad užívaním tongkat ali, najprv musíte zistiť, čo je príčinou Vášho problému aby ste pochopili či Vám môže tongkat ali pomôcť. Tu je niekoľko bežných príčin porúch erekcie:

Ischemická choroba srdca a ateroskleróza. K erekcii dôjde keď sa penis naplní krvou, a preto problémy v obehovom systéme môžu brániť erekcii. Existuje niekoľko štúdií, ktoré ukazujú, že normálne hladiny testost.. sú optimálne pre správne fungovanie kardiovaskulárneho systému. Hladina mimo optimálneho rozsahu zvyšuje riziko srdcových a cievnych ochorení ako je ateroskleróza. Ako muži starnú, ich hladina testost.. tiež  klesá, čím sa zvyšuje riziko kardiovaskulárnych chorôb. Tým, že tongkat ali prinúti telo produkovať viac testost.. prirodzene, Vám môže pomôcť znížiť riziko problémov s kardiovaskulárnym systémom, alebo dokonca zlepšiť situáciu u tých, ktorí už problémy majú.

Cukrovka. Vysoké percento mužov s cukrovkou zaznamená problémy s erekciou. Príčiny erektilnej dysfunkcie u mužov s diabetom sú komplexné a zahŕňajú poškodenie funkcie nervov, ciev a svalov. Pretože mnoho diabetických pacientov tiež trpí srdcovými komplikáciami, obmedzuje to ich možnosti liekov na erektilnú dysfunkciu, ktoré môžu užívať. Ak ste diabetik, tongkat ali môže pomôcť vašej erekcii zvýšením hladiny testost.. a zlepšením fungovania kardiovaskulárneho systému, ale tongkat ali vám tiež môže pomôcť znížiť hladinu cukru v krvi. Z tohto dôvodu by ste mali byť pri užívaní tohto doplnku opatrní.

Obezita. V klinických štúdiách bola zaznamenaná jasná súvislosť medzi obezitou a problémami s erekciou. Obezita sama o sebe môže niesť veľa zdravotných problémov, ako je zvýšená hladina cholesterolu v krvi, vyššie riziko hypertenzie a kardiovaskulárnych ochorení, zvýšené riziko cukrovky a nižšia hladiny testost... Všetky tieto komplikácie vyplývajúce z obezity môžu mať negatívny vplyv na erekciu. Tongkat Ali môže zvýšiť hladinu testost.., čo môže pomôcť človeku schudnúť a tým znížiť riziko výskytu porúch erekcie alebo zlepšiť erekciu u tých, ktorí už problémy v dôsledku ich hmotnosti majú.

Nízka hladina testost.. (andropauza). Andropauza je vyvolaná znížením hladiny testost.. v dôsledku starnutia. Je tiež známa ako neskorý nástup hypogonadizmu a pokles hladiny androgénov u starnúcich mužov. Môže nastať už okolo štyridsiatky a 2 až 5 percent ľudí v tejto vekovej skupine vykazuje jej známky. U ľudí vo veku od 50 do 60 rokov je jej výskyt ohromujúci. Odhaduje sa, že medzi 8 a 40 percent mužov v tejto vekovej skupine má andropauzu. Vzhľadom k tomu, že testost.. je telesný hormón, ktorý sa podieľa predovšetkým na sexuálnej funkcii, početné príznaky andropauzy súvisia so sexom. Muži s nízkou hladinou testost. môžu zaznamenať nielen problémy s erekciou, ale aj nedostatok záujmu o sex.

Andropauza má iné príznaky ako je priberanie na váhe, strata sily, nedostatok energie a celková zlá nálada. Tieto príznaky však môžu byť spôsobené stresom a psychologickými faktormi, a preto nemusia byť pripisované nízkej hladine testost.. u starnúcich mužov.

Ak máte záujem o zvýšenie svojej úrovne testost. prirodzeným spôsobom, bolo preukázané, že medzi najsilnejšie prírodné látky zvyšujúce hladinu testost.. patrí tongkat ali.

Lieky na predpis
Poruchy erekcie môžu byť nežiadúcim účinkom užívania niektorých liekov ako napríklad:
antidepresíva
antihistaminiká
lieky na hypertenziu
lieky na Parkinsonovu chorobu

Najdôležitejšou vecou je to, že tongkat ali vám môže pomôcť pri liečbe porúch erekcie, v závislosti na tom, aké lieky užívate. Neoficiálne dôkazy napríklad ukazujú, že mnoho mužov môže zlepšiť svoj sexuálny život napriek tomu, že užívajú antidepresíva.

Psychologické problémy. K erektilnej dysfunkcii môže dôjsť v dôsledku psychických príčin ako je stres, úzkosť, pocit viny, depresia alebo nízke sebavedomie. Bolo preukázané, že tongkat ali má priaznivý vplyv na stres a náladu u zdravých jedincov. Preto by mohol mať potenciálny prínos pre jednotlivcov, ktorí môžu mať problémy s erekciou z dôvodu týchto psychických faktorov. Avšak, v prípade, že psychologický faktor je silný a hlboko zakorenený, tongkat ali nemusí mať vôbec žiadny účinok. V takých prípadoch je najlepšie sa poradiť s odborníkom na liečbu týchto problémov.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
29,90 €
Viafil XR pre mužov 60tab.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov