Biome platobné možnosti

Ženšen a oslabená erekcia

Erektilná dysfunkcia alebo impotencia je stav charakterizovaný neschopnosťou dosiahnuť a udržať erekciu. Tento stav postihuje mnoho mužov vo veku nad 20 rokov, uvádza. Fajčenie, nadmerný príjem alkoholu a drog a nedostatok pohybu prispievajú k vzniku porúch s erekciou.

O ženšene

Medzi hlavné druhy ženšenu s liečivými vlastnosťami patria: americký ženšen, známy ako Panax quinquefolius; ázijský ženšen, Panax ginseng a sibírsky ženšen, Eleutherococcus senticosus. Ženšen sa používa už tisíce rokov, a lekári tradičnej čínskej medicíny ho často odporúčajú na zlepšenie vytrvalosti, predĺženie života a zlepšenie pamäti. Kórejský ženšen bol skúmaný aj kvôli jeho možným prínosom pre zlepšenie erektilnej dysfunkcie a zvýšenie sexuálneho apetítu, ako aj počtu pohyblivosti spermií.

Výskum

Podľa hodnotenia výskumných štúdií sa preukázalo, že kórejský červený ženšen mal pozitívny účinok na zvládanie porúch erekcie a to i v prípadoch keď bola slabá erekcia spôsobená psychologickými faktormi. Ženšen ponúka bezpečnú, účinnú a lacnú alternatívu na dosiahnutie a udržanie erekcie a to aj v ťažkých prípadoch erektilnej dysfunkcie alebo i u ľudí, ktorí nemôžu užívať konvenčný liek na poruchy erekcie - Viagru.

Bezpečnosť a liekové interakcie

Ženšen má povzbudzujúce účinky a môže spôsobiť podráždenosť a problémy so spánkom, a to najmä pri použití s kávou. V zriedkavých prípadoch tiež môže zvýšiť krvný tlak, spôsobiť zažívacie ťažkosti, ako je vracanie a hnačka, a zvýšiť riziko krvácania. Tento doplnok sa nemá užívať, ak trpíte vysokým krvným tlakom, alebo máte jeden týždeň pred operáciou. Ženšen môže interferovať s niektorými bežnými liekmi, vrátane niektorých liekov na predpis na vysoký krvný tlak, srdcové choroby, cukrovku, niektorých antidepresív a liekov proti bolesti. Ženšen by sa nemal užívať nepretržite, ale v cykloch: môžete ho napríklad používať denne po dobu niekoľkých týždňov a potom užívanie prerušiť po dobu dvoch týždňov.

Zvážte

Poraďte sa s kvalifikovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a zistite viac o ženšene a tom, či môže pomôcť zlepšiť Váš zdravotný stav.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
29,90 €
Viafil XR pre mužov 60tab.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov