Biome platobné možnosti

Erektilná dysfunkcia a žihľava

Žihľavový koreň okrem iných prínosov údajne dokáže zvýšiť hladiny mužských hormónov. V niektorých oblastiach Južnej Ameriky používajú túto rastlinu pri liečbe reumy a paralýzy svalov, a tiež ako afrodiziakum. Pacienti, ktorí užívali tento bylinný výťažok, udávali zvýšenie libida a úpravu erektilnej dysfunkcie. Hlásené bolo iba minimum vedľajších účinkov. Tieto produkty na vylepšenie testost. je možno získať relatívne jednoducho, užívané by však mali byť iba pod dohľadom lekára.

Výťažok zo žihľavy zvyšuje hladiny voľného testost.. Ak je množstvo testost. obmedzené, sérum globulín nie je pre bunkové receptory dostupný, takže tie nemôžu podporiť žiadané sexuálne vzrušenie.

Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) je bylina, ktorá sa v medicíne využíva už veľmi dlho, obzvlášť pri problémoch močových ciest. Okrem svojich protizápalových vlastností sa vyznačuje tým, že je diuretikom. A obe tieto schopnosti z nej robia dobrého kandidáta na problémy s prostatou, vrátane BPH, prostatitídy a symptómov močových ciest (LUTS) súvisiacich s týmito poruchami.

Výťažok z koreňa žihľavy sa v Európe využíva na liečbu benígnej hyperplázie prostaty, alebo zväčšenú prostatu. Dokáže zmierniť problémy močových ciest spájané so zväčšenou prostatou.

Vyše 15 tisíc mužov zahrnutých do klinickej štúdie ťažilo z účinkov výťažku z koreňa žihľavy. Hlásili výrazné zlepšenie, pokiaľ ide o veľkosť prostaty, frekvenciu močenia, nočné močenie a zvyšky po nočnom močení.

Výťažok z koreňov žihľavy sa často využíva v kombinácii so saw palmettom, s ktorým je v synergii. Ich efektívnosť bola porovnávaná s finasteridom, čo je umelé liečivo. Výťažok z koreňa žihľavy v kombinácii so saw palmettom dosahuje podobné výsledky ako finasterid. Akurát bez neskorších nežiadúcich vedľajších účinkov (zníženie libida, sexuálne poruchy, v niektorých prípadoch erektilná dysfunkcia).

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
29,90 €
Viafil XR pre mužov 60tab.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov