Biome platobné možnosti

Kórejský ženšen a lepšia erekcia

Kórejský ženšen je celosvetovo vysoko cenený ako silné afrodiziakum. Táto rastlina je vo voľnej prírode dosť zriedkavá, preto sa pestuje na farmách v Ázii. Kórejský ženšen je taký cenný kvôli tomu, že potrebuje starostlivú opateru celých sedem rokov, až potom je vhodný na zber. Väčšina ľudí túto rastlinu používa na liečbu sexuálnych dysfunkcií a na výdrž, energiu a zlepšenie pamäte. Ženšen sa tiež využíva v tradičnej čínskej medicíne.

Tradičné využitie ženšenu

Kórejský ženšen je známy aj ako červený ženšen, či všehoj ázijský, (Panax ginseng). Ide o najbežnejší typ ženšenu, ktorý možno nájsť v komerčných prípravkoch. Na trhu existuje aj iný typ tejto byliny, ktorý sa nazýva americký ženšen. Oba typy majú podobnú farbu a tvar a na rast požadujú podobné klimatické podmienky. Použitie týchto typov ženšenu sa však, napriek ich podobnosti, líši. Ženšen panax sa tradične používa pri sexuálnych disfunkciách a na zvýšenie výdrže, energie a duševnej bdelosti.

Kórejský ženšen je adaptogén, čo znamená, že sa rastlina využíva na zníženie vplyvov duševného a fyzického stresu na myseľ a telo. Bylina sa tradične používa vo vysušenej forme, na čaje a tinktúry. Dnes existuje na trhu široké množstvo rozličných preparátov, patria sem napríklad orálne doplnky, tekuté extrakty a sušený koreň ženšenu. Koreň kórejského ženšenu je najčastejšie využívaná časť na prípravu doplnkov a extraktov. Niektorí tradiční lekári používajú aj listy a vyrábajú z nich špecifické lieky.

Kórejský ženšen na sexuálne dysfunkcie

Muži trpiaci na erektilnú dysfunkciu by mali zvážiť, či túto bylinu nepridajú do svojho jedálnička. V čínskej tradičnej medicíne sa kórejský ženšen využíval na liečbu erektilnej dysfunkcie už po stáročia. Ženšenové korene dokážu tiež zvýšiť množstvo spermií. Pokiaľ sa bude užívať vnútorne, pomôže so zvýšením libida. Ukázalo sa, že má rastlina významný vplyv, pokiaľ sa užíva ako afrodiziakum alebo pri liečbe sexuálnych dysfunkcií. Ženšen môže zvýšiť libido u mužov aj u žien, má však ešte výhodu navyše. Dokáže u mužov jednoduchšie vyvolať a udržať erekciu.

Výskumníci si nie sú istí, ako vlastne kórejský ženšen funguje. Podľa jednej teórie bylina znižuje stres, ktorý narúša sexuálny apetít. Potom je jednoduchšie udržiavať vysoké libido. Oboje, výživové doplnky užívané vnútorne, aj krémy vyrábané z koreňa kórejského ženšenu, sú pre sexuálne zdravie prínosné. Výskumníci preukázali, že pokiaľ aplikujete kórejský ženšen priamo na penis, dokáže predĺžiť trvanie erekcie. Ženšen je bezpečná bylinka, ak ju užívate podľa pokynov výrobcu a tiež pokiaľ ju užívate pravidelne.

Používanie ženšenových produktov

Kórejský ženšen je stimulant, ktorý dokáže poskytnúť mnohé zdravotné prínosy, vrátane zvýšenej duševnej výdrže, zlepšenej pamäte a zvýšeného libida. Tehotné ženy by sa mali ženšenu vyhýbať. Rovnako muži so zdravotným problémami ako je ochorenie srdca, by mali užívanie ženšenu najskôr prekonzultovať so svojím lekárom. Ženšen možno užívať denne, na väčšinu ľudí nemá žiaden nepriaznivý vedľajší účinok. Voľte vysokokvalitné doplnky, ktoré obsahujú prírodný kórejský ženšen. Len tak dosiahnete najlepšie výsledky, pokiaľ ide o vaše sexuálne zdravie. Vysokokvalitné výživové doplnky vám poskytnú výsledky, ktoré potrebujete pre zdravý sexuálny život a zvýšenú výdrž, či už fyzickú alebo duševnú.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
15 hodnotení
29,90 €
Viafil XR pre mužov 60tab.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexná podpora zdravej erekcie | Prírodné zloženie | Bez vedľajších účinkov