Biome platobné možnosti

Vápnik a chudnutie

Ak sa vyhýbate výrobkom s obsahom vápnika, je na čase privítať pochúťky s nízkym alebo nulovým obsahom tuku späť do svojho života, pretože tieto výrobky môžu podporiť účinky diéty!

Štúdia z roku 2003 preukázala, že účastníci, ktorí konzumovali jedlá bohaté na vápnik ako súčasť nízkokalorickej diéty, schudli o asi 20 percent viac, než tí, ktorí iba znížili príjem kalórií.

Vápnik pomáha dvoma spôsobmi

Tí, ktorí konzumovali jedlá bohaté na vápnik, boli dvakrát tak úspešní pri udržiavaní svalovej hmoty. Toto je zásadná vec, keď držíte diétu - chcete stratiť tuk, nie svaly. Svaly pomáhajú spaľovať kalórie, ale tie často pri chudnutí nemôžu fungovať správne.

Dôležité je tiež, na ktorých miestach stratili tuk. Stratili o 8 percent brušného tuku viac než tí, ktorí nejedli jedlá obsahujúce vápnik. Brušný tuk je oveľa nebezpečnejší než tuk uložený v iných oblastiach tela.

Obézni jedinci, ktorých sa väčšina ich hmotnosti koncentruje v oblasti brucha sú vystavení väčšiemu riziku vzniku vážnych zdravotných ochorení.

Znížil sa obvod pása

Viac vápnika v strave pomohlo znížiť obvod pása u účastníkov, ktorí jedli stravu s obsahom vápnika. Zdá sa, že dostatok vápnika môže naštartovať telo, tak aby efektívnejšie spaľovalo tuk a môže dokonca znížiť množstvo nového vyprodukovaného tuku.

Poučenie z príbehu o vápniku je aby ste neprestali konzumovať výrobky s obsahom vápnika ako napríklad mlieko a jogurty, keď držíte diétu. Strava bohatá na vápnik, môže pomôcť Vášmu úsiliu schudnúť.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
92 hodnotení
Akcia -30%
45,00 € 31,50 €
Tabletky na chudnutie Oxotrin 60tbl.
Tabletky Oxotrin 530mg. | Zdravé chudnutie | Metabolizmus | Spaľovanie tukov | Bez jojo efektu