Biome platobné možnosti

Ako zvýšiť veľkosť poprsia s Pueraria Mirifica

Ak užívate prípravky s obsahom rastliny Pueraria Mirifica na zväčšenie veľkosti Vašich pŕs, Vaše prsia sa môžu zväčšiť o jeden a pol košíkov len užívaním doplnkov výživy. Pueraria Mirifica obsahuje najsilnejšie fytoestrogény zo všetkých fytoestrogénov na svete. Užívanie doplnkov Pueraria Mirifica môže  samo o sebe zväčšiť Vaše prsia, ale tieto tipy Vám pomôžu podporiť ich rast ešte oveľa viac! Postupujte podľa nasledujúcich pokynov pre maximalizáciu účinkov Pueraria Mirifica na zväčšenie pŕs.

1. Užívajte vápnik

Užite polovičnú dávku Vášho doplnku s mliekom na lačný žalúdok akonáhle sa prebudíte. Užite druhú polovicu s mliekom na lačno tesne predtým, než pôjdete spať.

2. Snažte sa vyhnúť kofeínu

Kofeín je nepriateľ pŕs. Áno, káva a horká čokoláda sú skvelé, ale znížiť ich príjem pre maximálny efekt vášho úsilia zväčšiť prsia prirodzenou metódou.

3. Masáž!

Masáž pŕs by mala byť neoddeliteľnou súčasťou Vášho režimu zväčšenia pŕs prírodným spôsobom. Masážou pŕs sa stimuluje krvný obeh a zlepšuje krvný obeh v oblasti hrudníka, takže je pre vaše prsia ľahšie zväčšovať sa a rásť.

4. Použite doplňujúci prípravok na lokálne použitie

Užívanie doplnkov výživy s obsahom Pueraria Mirifica by ste vždy mali doplniť krémami, pleťovými mliekami – ideálne krémom na zväčšenie pŕs s obsahom rovnakej rastliny. Vzhľadom k tomu, že naša koža priamo absorbuje produkty na zväčšenie prsníkov, ktoré aplikujeme na kožu, môže to byť ešte účinnejšie, než len samotné užívanie doplnkov.

5. Detox!

Vzhľadom k tomu, naše telá sú každý deň vystavené syntetickým hormónom, je pravdepodobné, že Vaše receptory hormónov sú zaplavené xenoestrogénom. Odporúčame Vám, aby ste pred tým, ako začnete užívať Pueraria Mirifica podstúpili detoxikáciu, aby ste svoje telo vyčistili od všetkých prebytočných hormónov. To Vám pomôže vyčistiť Vaše estrogénové receptory od škodlivých hormónov a budete viac citliví na Váš doplnok výživy na zväčšenie prsníkov.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs