Biome platobné možnosti

Rakovina prsníka a jej prevencia s extraktom Pueraria Mirifica

Každým rokom ochorie na rakovinu prsníka tisíce žien. Ochorenie začne, keď sa normálne prsné bunky buď v prsných kanáloch alebo žľazách stanú abnormálne a ich rast sa vymkne spod kontroly, čím sa vytvorí nádor, ktorý môže spôsobiť vážne, potenciálne život ohrozujúce ochorenie ak sa rakovinové bunky rozšírili aj na iné miesta. Pueraria Mirifica je bylinný liek, ktorý má protirakovinové vlastnosti a môže pomôcť zabrániť alebo spomaliť rast rakoviny prsníka.

Príčiny a rizikové faktory

Normálne prsné bunky sa stávajú zhubné, keď sa ich DNA pozmení, čo spôsobí, že sa bunky stanú abnormálne a začnú sa rýchlo deliť, čím sa začne tvoriť viac a viac rakovinových buniek. Niektoré zmeny v DNA môžu byť dedičné, zatiaľ čo iné sa môžu vyskytnúť v priebehu života ženy po vystavení sa toxínu alebo inému karcinogénnemu faktoru. Určité faktory môžu zvýšiť riziko vzniku rakoviny prsníka, ako napríklad ak ste po menopauze, máte rakovinu prsníka v rodinnej anamnéze, vystavili ste svoje prsia žiareniu veľmi skoro. Vaše riziko je zvýšené, ak ste nemali deti alebo ste mali deti neskoro alebo ste užívali niektoré formy hormonálnej terapie po menopauze.

Pueraria Mirifica je rastlina pôvodom z Thajska. Je to typ dreveného viniča s liečivými vlastnosťami vo svojich listoch a koreňoch. Táto rastlina je súčasťou ázijskej bylinnej medicíny už po celé stáročia. Lekári zvyčajne odporúčajú Pueraria na liečbu alkoholizmu, diabetu, horúčky, prechladnutia alebo chrípky, príznakov menopauzy či bolesti hrdla. Prípravky na lokálne použitie môžu tiež pomôcť rastu vlasov a mať priaznivý vplyv na pokožku a extrakt sa používa aj na prírodné zväčšenie pŕs. Rastlina obsahuje niekoľko fytochemikálií pravdepodobne zodpovedných za jeho vlastnosti, vrátane dvoch zlúčenín nazývaných tectorigenin a spinasterol, ktoré môžu pomôcť predísť alebo zastaviť rast rakoviny.

Rakovina prsníka

Podľa laboratórneho výskumu, jedna zo zlúčenín v Pueraria, tectorigenin, zastavuje delenie niekoľkých typov kultivovaných ľudských nádorových buniek a aktivuje gény, ktoré spôsobujú, aby sa tieto bunky stali apoptotické, čo je stav, ktorý spustí ich smrť. V štúdii z roku 2005, extrakt z koreňov Pueraria potláčal rast nádorových buniek prsníka, vaječníkov a krčka maternice v kultúre. Ďalšia štúdia identifkovala, že za tieto účinky je zodpovedná fytochemickália obsiahnutá v Pueraria nezývaná spinasterol.

Odporúčania

Doplnky s obsahom Pueraria Mirifica sú k dispozícii vo forme kapsúl alebo krémov. Hoci sú všeobecne považované za bezpečné a bez významných vedľajších účinkov, Pueraria môže u niektorých ľudí vyvolať alergickú reakciu. Pueraria môže tiež interagovať s niektorými liekmi, vrátane liekov na diabetes. Tento doplnok neužívajte, ak trpíte hormonálne citlivou rakovinou. Pred začatím užívania Pueraria Mirifica sa poraďte so svojím lekárom.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs