Biome platobné možnosti

Zväčšenie pŕs pomocou extraktu Pueraria Mirifica

Už po mnoho storočí je veľkosť pŕs kritériom krásy, po ktorom túži mnoho žien. Vzhľadom k tomu, že hlavným určujúcim faktorom veľkosti ženských pŕs je genetika, je ťažké, dosiahnuť požadované zmeny bez pomoci invazívnej chirurgie. V dnešnej dobe však ženy majú možnosť zväčšiť svoje prsia bez toho, aby museli podstúpiť traumatické a bolestivé procedúry. Medzi najobľúbenejšie prírodné možnosti na zväčšenie pŕs v dnešnej dobe patrí rastlina Pueraria Mirifica.

Čo je Pueraria Mirifica?

Mnohí odborníci ponúkajú túto bylinu ako odpoveď prírody na chybnú genetiku a je špecificky prezentovaná ako prírodný zväčšovač pŕs. Extrakt z tejto rastliny je možné zakúpiť v podobe krému na zväčšenie pŕs alebo tabletiek na zväčšenie pŕs. Táto rastlina sa hojne vyskytuje v severných a severovýchodných oblastiach Thajska a Mjanmarska a medzi miestnymi obyvateľmi je obyčajne známa ako Biela Kwao Krua.

Ako pomôže rastlina zvýšiť veľkosť poprsia?

Táto rastlina obsahuje látku fytoestrogén (estrogén získaný z rastlín), ktorý je zodpovedný za rýchly rast prsného tkaniva. Pueraria Mirifica bola predmetom mnohých vedeckých štúdií, ktoré vedú k odhaleniu špecifických fytoestrogénov, ktoré možno nájsť v tejto byline, vrátane nasledujúcich napr:

  • miroestrol
  • Deoxymiroestrol
  • daidzeín
  • genistín
  • genisteín
  • β - sitosterol
  • stigmasterol

Pueraria Mirifica verzus iné alternatívy zväčšovania pŕs

Tento bylinný produkt patrí medzi najbezpečnejší spôsob zväčšenia pŕs, pretože nevyžaduje použitie akéhokoľvek invazívneho postupu alebo pravidelný príjem piluliek plných chemikálií. Vzhľadom k tomu, že je vurobený z extraktu prirodzene sa vyskytujúcej rastliny, nepredstavuje pre užívateľa žiadnu hrozbu.

Naopak, zákroky ako zväčšenie pŕs si vyžadujú rezanie do ženského tela, čo spôsobuje určité zranenia a bude si vyžadovať dlhé zotavenie sa.. Vloženie silikónových implantátov si napríklad, vyžaduje značne veľký rez, ktorý sa môže infikovať v dôsledku zlej pooperačnej starostlivosti. Implantáty plnené fyziologickým roztokom sú zas riskantné, pretože môžu vytiecť a spôsobiť vážne infekcie.

Hlavné výhody

Jednoduché a bezpečné použitie

Snáď najlepšou vlastnosťou tohto výrobku je to, že je prírodný a bez akýchkoľvek chemických látok, ktoré môžu potenciálne poškodiť telo.

Rýchlo fungujúca formula

Možno očakávať, že účinky tohto doplnku sa stanú viditeľnými do mesiaca alebo dvoch po začatí použvania. Je pravda, že výsledky nie sú drastické (používatelia nemôžu očakávať, že sa im prsia zväčšia o 3 veľkosti za takú krátku dobu), ale určite zaznamenajú viditeľné zmeny.

Lacnejšie ako väčšina alternatív

Ektrakt z rastliny Pueraria Mirifica je výrazne nákladovo efektívnejšia v porovnaní s inými spôsobmi zväčšenia pŕs dostupných v dnešnej dobe.

Ľahko dostupné

Tento prírodný výrobok na zväčšenie pŕs je ľahko prístupný pre všetky ženy, ktoré by chceli vyskúšať jeho účinky. To je veľmi výhodné najmä pre ženy, ktoré sa hanbia za svoju túžbu po väčších prsiach.

Potenciálne vedľajšie účinky

Alergia na alebo nežiadúce účinky tejto byliny

Zatiaľ čo pravdepodobnosť výskytu alergickej reakcie je veľmi malá, je možné, že sa u niektorých žien vyskytne. Nežiaduce účinky môžu byť spôsobené genetickou predispozíciou, alebo interakciou s liekmi alebo liečivami, ktoré užívate.

Výsledky sa líšia

Rovnako ako u iných druhov spotrebného tovaru, u žien užívajúcich Pueraria Mirifica sa výsledky môžu líšiť. U niektorých žien sa účinok dostaví rýchlo, zatiaľ čo iné musia byť trpezlivejšie pretože výsledky sa u nich dostavia až po zhruba troch mesiacoch. Navyše, veľkosť zväčšenia pŕs sa môže tiež líšiť v závislosti na pôvodnej veľkosti prsníka, veku, rase a iných genetických a environmentálnych faktoroch.

Použitie, tipy a upozornenia

Pri používaní výrobkov s extraktom, je najlepšie presne sa držať odporúčaného dávkovania a neodchyľovať sa od toho, čo je uvedené na obale. Na dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné venovať zvýšenú pozornosť a dodržiavať všetky pokyny.

Hoci potenciálne vedľajšie účinky tohto produktu sú minimálne, je vhodné dávať pozor na nežiaduce účinky, ako je svrbenie a náhle telesné zmeny (iné ako zväčšenie pŕs).

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs