Biome platobné možnosti

Tabletky a krémy na zväčšenie pŕs – účinok a užívanie (Pueraria Mirifica)

Zväčšenie pŕs bude efektívne ak budete mať dostatočný príjem vápnika a budete precvičovať hrudné svalstvo. Z tohto dôvodu sa pri užívaní prípravkov s extraktom rastliny Pueraria Mirifica odporúča piť veľa mlieka.

Zväčšenie a pevnosť prsníkov pri perorálnom užívaní tabliet

Pueraria pomáha rozvoju prsných tkanív a zväčšeniu pŕs predĺžením a vetvením kanálov, ktoré sa pripájajú k bradavke. To tiež zvyšuje množstvo tukového tkaniva a väzov, ktoré poskytujú podporu a tvar nachádzajúcich sa okolo pŕs. Tieto kanály sa rozvetvujú smerom z bradavky do vnútra prsníka a končia v zhlukoch lalôčikov, čo vedie k plnším a pevnejším prsiam. Okrem toho, krém na zväčšenie pŕs pomáha udržiavať hladinu kolagénu a stimuluje vývoj nových buniek v pokožke, čo zlepšuje kožu prsníkov a udržiava prirodzený vzhľad.

Reakcia na extrakt Pueraria Mirifica sa líši od človeka k človeku kvôli fyziologickým predpokladom a genetike. Z tohto dôvodu u 10% ľudí produkt neúčinkuje tak, ako by si želali. U ľudí, u ktorých účinkuje sa prsia zväčšia o 1,5 – 2,5 cm za mesiac po dobu 2-3 mesiacov, kedy dosiahnu maximálnu veľkosť.

U žien s veľkými prsiami bude reakcia rýchla, ale prsia dosiahnu svoju maximálnu veľkosť tiež skoro. Na druhej strane, ženy, ktoré majú malé prsia budú reagovať pomaly a dosiahnuť maximálnu možnú veľkosť pŕs im bude trvať dlhšie.

Extrakt je bohatý na fytoestrogén ktorý pôsobí ako ženský hormón, takže bude účinkovať opačným spôsobom, v prípade, že ho užije muž (môže zmenšiť veľkosť genitálií). U starších ľudí však užívanie bude mať priaznivý účinok na zdravie, nezávisle od pohlavia.

Klinický výskum naznačuje, že užívanie tohto produktu každý deň po raňajkách a pred spaním vyživuje telo a posilňuje kožu, vlasy a silu kostí, čo pomáha ľuďom vo vyššom veku. Táto nízka dávka nemá žiadny vplyv na zväčšenie pŕs.

Užívanie extraktu Pueraria Mirifica na zväčšenie pŕs

Následok užívania tabliet bude pocit stuhnutých prsníkov a neskôr ich zväčšenie. To bude pokračovať dovtedy, kým prsia nedosiahnu maximálnu veľkosť.

Prsia dosiahnu svoju maximálnu veľkosť a tiež sa spevnia. Je potrebné poznamenať, že prvú kapsulu/masáž krémom by ste mali začať v prvý deň menštruácii a pokračovať po dobu 15 dní. Po 15 dňoch pauzy pokračujte rovnakým spôsobom bez čakania na ďalšiu menštruáciu.

Pri užívaní krému s obsahom Pueraria Mirifica použite 2-3 cm krému z tuby. Krém aplikujte kruhovitými pohybmi smerom od okraja prsníka po bradavku dvakrát denne, rovnako ako pri kapsuliach.

Krém aj kapsuly na zväčšenie pŕs by ste mali užívať po dobu 6 mesiacov. Potom môže byť dávka znížená na polovicu a prsia si tak zachovajú svoju maximálnu veľkosť.

Upozornenie:

Starší ľudia, nezávisle od pohlavia by mali užívať nižšie dávky, ktoré budú prospievať ich zdraviu, no nespôsobia zväčšenie pŕs. Neplnoleté osoby alebo teenageri by tento produkt nemali užívať, namiesto toho by mali dovoliť svojmu telu plne sa vyvinúť. Produkty na zväčšenie pŕs s extraktom rastliny Pueraria Mirifica nesmú užívať ľudia, ktorí trpia hypertyreózou alebo ochorením štítnej žľazy, ochorením vaječníkov a maternice, rakovinou prsníka alebo iným druhom rakoviny.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs