Úvod > > > Ako podporiť rast pŕs

Ako podporiť rast pŕs

Či už máte veľkosť košíkov podprsenky A, B alebo C, stále môžete túžiť po väčších a pevnejších prsiach. Ako dievčatá dosiahnu pubertu, hladina estrogénov v ich tele vzrastie, čo spôsobuje, že reprodukčné orgány začnú pracovať. S tým prichádza rast pŕs. Veľkosť Vašich pŕs je daná genetikou a nie vždy bude taká, akú by ste chceli. Existuje však niekoľko krokov, ktoré Vám pomôžu podporiť rast pŕs tým, že budete jednoducho udržiavať Vaše prsia zdravé a fit, aby ste zabránili ich ovísaniu, čo tiež spôsobuje, že prsia vyzerajú menšie.

Krok 1

Uvarte si čaj zo semien feniklu, aby ste tak podporili rast prsného tkaniva. Fenikel je prírodný rastlinný estrogén používaný na podporu rastu pŕs. Nikdy by ste však nemali aplikovať olej na báze feniklu na prsia a tehotné ženy by sa mali feniklu vyhýbať úplne. Nepoužívajte viac než 1 lyžičku semien feniklu denne.

Krok 3

Masírujte prsia s masťou z rastliny wild yam. Túto masť vyrobíte ostrúhaním vonkajšej kôry tejto rastliny a rozmixovaním vnútornej časti. Dôkladne rozmixujte wild yam na pyré a vmasírujte do pŕs. Hoci rastlina wild yam obsahuje nižšiu koncentráciu estrogénov, vedci ho skúmajú ohľadom jeho vplyvu na rakovinu prsníka.

Krok 4

Užívajte Saw Palmetto. Saw Palmetto je dostupné vo obchodoch so zdravou výživou vo forme doplnkov výživy. Saw Palmetto bolo pôvodne používané kvôli svojej schopnosti liečiť ochorenia prostaty. Ukázalo sa však, že má tiež sľubné výsledky pri používaní na zväčšenie prsníkov u žien.

Krok 5

Pridajte rascu do svojich obľúbených jedál a čajov na pridanie chuti a zväčšenie mliečnych žliaz vo Vašich prsiach. Laboratórne testy preukázali, že pri užívaní rasce sa u cicavcov môže zväčšiť veľkosť ich prsníkov, hoci doteraz neboli dokumentované štúdie na ľuďoch.

Ako podporiť rast pŕs Priemerné hodnotenie: 2 1 hodnotení

Súvisiace produkty

Odporúčané čítanie

Súvisiace čítanie z knižnice

Diskusia

Zatiaľ bez otázok a diskusie.