Biome platobné možnosti

Ako podporiť rast pŕs

Či už máte veľkosť košíkov podprsenky A, B alebo C, stále môžete túžiť po väčších a pevnejších prsiach. Ako dievčatá dosiahnu pubertu, hladina estrogénov v ich tele vzrastie, čo spôsobuje, že reprodukčné orgány začnú pracovať. S tým prichádza rast pŕs. Veľkosť Vašich pŕs je daná genetikou a nie vždy bude taká, akú by ste chceli. Existuje však niekoľko krokov, ktoré Vám pomôžu podporiť rast pŕs tým, že budete jednoducho udržiavať Vaše prsia zdravé a fit, aby ste zabránili ich ovísaniu, čo tiež spôsobuje, že prsia vyzerajú menšie.

Krok 1

Uvarte si čaj zo semien feniklu, aby ste tak podporili rast prsného tkaniva. Fenikel je prírodný rastlinný estrogén používaný na podporu rastu pŕs. Nikdy by ste však nemali aplikovať olej na báze feniklu na prsia a tehotné ženy by sa mali feniklu vyhýbať úplne. Nepoužívajte viac než 1 lyžičku semien feniklu denne.

Krok 3

Masírujte prsia s masťou z rastliny wild yam. Túto masť vyrobíte ostrúhaním vonkajšej kôry tejto rastliny a rozmixovaním vnútornej časti. Dôkladne rozmixujte wild yam na pyré a vmasírujte do pŕs. Hoci rastlina wild yam obsahuje nižšiu koncentráciu estrogénov, vedci ho skúmajú ohľadom jeho vplyvu na rakovinu prsníka.

Krok 4

Užívajte Saw Palmetto. Saw Palmetto je dostupné vo obchodoch so zdravou výživou vo forme doplnkov výživy. Saw Palmetto bolo pôvodne používané kvôli svojej schopnosti liečiť ochorenia prostaty. Ukázalo sa však, že má tiež sľubné výsledky pri používaní na zväčšenie prsníkov u žien.

Krok 5

Pridajte rascu do svojich obľúbených jedál a čajov na pridanie chuti a zväčšenie mliečnych žliaz vo Vašich prsiach. Laboratórne testy preukázali, že pri užívaní rasce sa u cicavcov môže zväčšiť veľkosť ich prsníkov, hoci doteraz neboli dokumentované štúdie na ľuďoch.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
18 hodnotení
39,00 €
FabulousBreasts 90tab.
Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora prirodzeného rastu pŕs
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
33,00 €
Krém na zväčšenie pŕs CC
Krém Fabulous Breasts CC | Prirozdene krajšie prsia
Pridať otázku / komentár

Ženy ktorých krajín majú najväčšie a naopak najmenšie prsia?

Najväčšie prsia majú ženy v Nórsku, na Islande, v Spojenom kráľovstve a USA, najmenšie v strednej Afrike a juhovýchodnej Ázii. Celkovo možno povedať, že mnoho žien s veľkými prsiami žije v krajinách, kde je problémom aj obezita. Čo sa týka žien s menšou veľkosťou košíčkov, ide hlavne o africké a ázijské národy. Existujú rôzne dôvody pre nápadné regionálne rozdiely, najmä pokiaľ ide o malé prsia u žien v strednej Afrike a juhovýchodnej Ázii. Na jednej strane sa často uvádza genetická príčina. Ženy na týchto subkontinentoch sú vo všeobecnosti menšie a ľahšie. Priemerná žena v juhovýchodnej Ázii je vysoká asi 1,53 m a váži menej ako 55 kilogramov. V strednej Afrike sú ženy menšie ako 1,60 m a mávajú menej ako 60 kilogramov, čo je celosvetový priemer. Už len to vedie k spojeniu s logicky menšími prsiami, čo súvisí so zachovaním rovnomernosti telesných proporcií.

local_libraryOdborný poradca biome.sk

Rastú ešte prsia aj po 17 roku?

V tínedžerskom veku môžu prsia stále rásť a meniť sa, ale v tomto veku (17) už môžu dosiahnuť svoju konečnú veľkosť. Nebudete to vedieť, kým neskončíte s rastom. Pre väčšinu dievčat je to v období medzi 17 a 18 rokom veku, v niektorých prípadoch môžu rásť až do veku okolo dvadsiatky.

local_libraryOdborný poradca biome.sk

Ak priberiem, narastú mi prsia?

Hmotnosť ženy môže mať vplyv na tvar a veľkosť pŕs. Hmotnosť ovplyvňuje aj množstvo tukového tkaniva v prsiach. Priberanie toto tukové tkanivo v prsiach zväčšuje a to vedie k zväčšeniu prsníkov. To isté platí aj opačne pri schudnutí. Ak prichádzate o tukové tkanivo, týka sa to aj tuku na prsiach.

local_libraryOdborný poradca biome.sk