Biome platobné možnosti

Výhody užívania Pueraria Mirifica pre ženy

Rastlina Pueraria Mirifica je najznámejšia svojou schopnosťou zväčšiť prsia. Ak však viete o štúdiách čistého extraktu Puerarie, viete, že zväčšenie pŕs je vlastne iba “vedľajší účinok” tejto byliny. V minulosti sa skúmalo, či je táto bylina skutočne “prameň mladosti” pretože sa zvykla pestovať a bola známa svojimi omladzovacími vlastnosťami. Nižšie nájdete niektoré z výhod Pueraria Mirifica, ktoré Vás možno prekvapia.

Vlasy

V štúdii, ktorá merala aj zväčšenie a pevnosť prsníkov vykonanej Thajským Ministerstvom Verejného Zdravia, vedci zistili, že zlepšuje vzhľad vlasov. Konkrétne bolo zistené, že 88% pacientov užívajúcich 800 mg / deň malo menej lámavé vlasy a nižšie vypadávanie vlasov v porovnaní so skupinou užívajúcou placebo. U pacientov užívajúcich 400 mg Puerarie / deň, 75% z nich malo rovnaké výsledky.

Vaginálne zdravie

V rovnakej štúdii vykonanej Thajským Ministerstvom Verejného Zdravia sa u 85% žien užívajúcich 800 mg / deň zvýšila vaginálna lubrikácia. To môže zlepšiť kvalitu pohlavného styku, najmä u post-menopauzálnych žien, u ktorých sa prirodzená vaginálna lubrikácia znížila. Okrem toho Pueraria Mirifica bola ponúkaná ako afrodiziakum, ktoré prirodzene zvyšuje libido.

Koža

Bolo preukázané, že Pueraria Mirifica zvyšuje produkciu kolagénu v koži. Tým sa zvyšuje pevnosť a pružnosť kože, vďaka čomu bude vyzerať mlado. To vysvetľuje, prečo mnohé kvalitné krémy obsahujú Pueraria Mirifica. Kolagén-podporujúce vlastnosti tiež prispievajú k schopnosti Pueraria Mirifica spevniť prsia.

Kosti

Estrogén má silný vplyv na zdravie kostí u žien. Konkrétne pomáha kostiam udržať vápnik, čo má za následok silné, husté kosti, ktoré nie sú náchylné k lámavosti. Počas a po menopauze sa hladina estrogénov výrazne zníži a ženy majú oveľa vyššie riziko vzniku osteoporózy, ktorá spôsobuje krehké, lámavé kosti. Výskum na potkanoch zverejnený vo vedeckom časopise Maturitas zistil, že Pueraria Mirifica je použiteľná aj na prevenciu a liečbu osteoporózy. Ďalšia skupina výskumníkov zistila, že úbytok kostnej hmoty u postmenopauzálnych opíc, ktorým bola podávaná Pueraria Mirifica sa znížil.

Menopauza

Vedeli ste, že užívanie Pueraria Mirifica je prírodný liek na menopauzu? Výskum stále dokazuje, že Pueraria Mirifica je vynikajúci prírodný doplnok na zníženie príznakov, ako sú návaly horúčavy a poruchy spánku u žien, ktoré prechádzajú menopauzou. Vzhľadom k tomu, že fytoestrogény v Pueraria Mirifica napodobňujú estrogén, hladina ktorého sa znižuje počas a po menopauze, Pueraria Mirifica je vhodný prírodný prostriedok na zmiernenie nežiaducich príznakov menopauzy. Jedna štúdia uviedla: “Pueraria Mirifica sa ukazuje ako veľmi sľubná metóda liečby klimakterických príznakov perimenopauzálnych žien.” “Klimakterické príznaky” znamenajú návaly horúčavy u žien počas menopauzy.

Rakovina prsníka

Výskum preukázal, že Pueraria Mirifica je účinná pri znižovaní rastu buniek karcinómu prsníka in vitro. Toto tvrdenie však neberte príliš vážne, pretože Pueraria Mirifica zatiaľ nebola schválená na liečbu rakoviny prsníka. Ako už bolo povedané, výskum naznačuje, že by mohla byť účinná pri prevencii rakoviny prsníka alebo aspoň znížení jej rizika. Primárne štúdie potvrdzujú tieto výsledky na bunkách in vitro (kultivované v laboratóriu, nie v živej osobe). Na objasnenie vzťahu medzi Pueraria Mirifica a rakovinou prsníka je potrebný ďalší výskum, ale je možné povedať, že Pueraria Mirifica určite nezvýši ale zato môže znížiť riziko rakoviny prsníka.

Ako sa Pueraria Mirifica stáva čoraz známejšia, zisťuje sa čoraz viac o jej prínosoch. Napríklad v poslednej dobe sa predpokladá, že Pueraria Mirifica zlepšuje pamäť. Je zrejmé, že prínosy Pueraria Mirifica nie sú len zväčšenie pŕs a existuje mnoho dôvodov, pre ktoré sa človek môže rozhodnúť ju užívať.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs