Biome platobné možnosti

Úloha fytoestrogénov vo vývoji a zdraví prsníkov

Čo presne sú fytoestrogény a ako ich môžeme využiť v náš prospech vo vývoji pŕs, a ako zdravý doplnok v našej strave? O fytoestrogénoch sa tiež pošuškáva ako o alternatívnych zväčšovačoch pŕs a hormonálnej náhradnej terapii u žien, ktoré sú v menopauze.

Slovo "fytoestrogén" je odvodený od "fyto", čo znamená rastlina, a slovo "estrogén" kvôli ich schopnosti ovplyvňovať estrogénovú aktivitu v tele. Je dôležité vedieť, že aj keď fytoestrogény môžu mať niektoré účinky podobné ako estrogény, nie sú rovnaké ako skutočné hormonálne estrogény, ktoré naše telo produkuje. Fytoestrogény sú vlastne skupina zlúčenín vyskytujúcich sa v rastlinách, ktoré ovplyvňujú naše vlastné estrogénové aktivity napodobňovaním ich efektov v ženskom tele.

Fytoestrogény sú rozdelené do štyroch hlavných skupín, a tie sa potom ďalej rozdeľujú. Štyri skupiny fytoestrogénov sú sójové izoflavóny, lignany, kumestany a rezorcínová laktónová kyselina, aj keď táto posledná nie je skutočný fytoestrogén. Najviac chemicky účinné ako fytoestrogény (estrogén - napodobňovací doplnok) a štrukturálne podobné estrogénu, sú sójové izoflavóny. Sójové izoflavóny sa teraz ponúkajú ako zdravý doplnok pre ženy v menopauze a pred menopauzou pre ich zlepšené schopnosti "zdravého estrogénu".

A čo sa týka fytoestrogénov ako zväčšovačov prsníkov a doplnkov na zväčšovanie? Existuje niekoľko výrobkov na trhu ako zväčšovače prsníkov, ktoré používajú fytoestrogén kombinovaný s inými prírodnými rastlinami známymi pre rôzne stupne zväčšenia prsníkov a hormonálnej rovnováhy kvalít. Otázkou je, či skutočne fungujú a sú zdravé?

Odpoveď na túto otázku je dvojaká. Nikdy by ste nemali brať akýkoľvek doplnok ako tento na viac ako deväť mesiacov naraz, pretože môže byť škodlivý pre Vaše zdravie, kvôli neprirodzenosti udržiavať vyššie estrogénové aktivity na tak dlhú dobu.

Avšak ak ho užívate správnym dávkovaním a so správnou stravou, fytoestrogény môžu byť použité, a boli použité úspešne na zväčšenie a posilnenie prsníkov, a dokonca aj na zmiernenie príznakov hormonálnej nerovnováhy, zníženie libida a ďalšie hormonálne problémy bežné u žien.

Pointa je, že začíname len chápať výhody, ktoré prírodné fytoestrogény a doplnky založené na fytoestrogénoch môžu mať pre ženy, či už pre účely zdravia prsníkov, zväčšenie prsníkov, úľavu pri príznakoch menopauzy a hormonálnej nerovnováhy.

Človek musí byť opatrný pri výbere akomkoľvek fytoestrogénovom produkte, pretože sa veľmi líši v kvalite a čistote noriem. Pozisťujte si o spoločnosti, od ktorej kupujete. Nerozhodujte iba podľa ceny - zistite si, či majú spoľahlivé referencie, alebo  sa preukázateľne osvedčili s úspechom a kvalitou.

Týmto spôsobom si môžete byť istí, že plne využívate výhody dosádzania fytoestrogénov do svojho jedálnička!

Nenašli ste? Skúste vyhľadávanie:

Hľadať...
search

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
17 hodnotení
45 €​ 39 € až na 4 týždne užívania
Pozrieť
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
24 hodnotení
Náš tip
30 €​ 25,90 € až na 8 týždňov užívania
Pozrieť
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
4 hodnotenia
Náš tip
38 €​ 29,90 € až na 4 týždne používania
Pozrieť
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
39 €​ 33 € až na 4 týždne liečby
Pozrieť

Odporúčané čítanie

Súvisiace čítanie z knižnice

Diskusia

Zatiaľ bez otázok a diskusie.


Tu zadajte hľadané slovo alebo výraz. Potom kliknite na lupu alebo odošlite enterom.