Biome platobné možnosti

Zväčšenie pŕs - najlepšie rastliny

Používanie bylín a jedla na zväčšenie a rast prsníkov nie je naozaj nič nové. Tento mastogénny efekt je dlho známy a používaný v rôznych kultúrach po celom svete, a datuje sa späť do háremov v blízkom východe. Účinky bylín, ako je senovka sa využívajú v ľudovom liečiteľstve po stáročia. Moderná veda si  práve začína uvedomovať zdravé aspekty fyto-estrogénov a ich úlohu pri zväčšovaní veľkosti a zdraví pŕs.

Jednotlivé byliny, ktoré odporúčame boli bezpečne používané po stáročia, na rozdiel od niektorých zložiek v drahých a zložitých druhoch na trhu, o ktorých by sme mohli polemizovať. O fyto-živinách v týchto rastlinách sa dočítame vo veľa knihách o zdraví prsníkov a prevencii ich rakoviny.

Zdravý prístup

Rastlinné prvky v týchto bylinách nie sú nič magického, jednoducho pomáhajú reštartovať niektoré prírodné procesy. Každý sa rodí s potenciálne maximálnymi veľkosťami pŕs. Táto veľkosť môže byť obmedzená zlou stravou a výživou, toxínmi v životnom prostredí a všeobecne zlým zdravím prsného tkaniva z vyplývajúcej hormonálnej nerovnováhy. Chirurgický zákrok môže mať za následok ďalšie zdravotné problémy.

Živiny v týchto typoch bylín pomôžu zvrátiť tieto problémy. Prsné tkanivo prijíma živiny, ktoré potrebuje, hladiny hormónov sú vyvážené a environmentálne toxíny sú vyplavené. Prsné tkanivo sa stáva pevnejšie a zdravšie a prsia začnú dosahovať svoj plný genetický potenciál.

V kultúrach, kde sú tieto živiny bežnou súčasťou každodennej stravy, PMS, príznaky menopauzy a výskyt rakoviny prsníka sú oveľa nižšie. Takže môžete toto skúsiť kvôli Vášmu zdraviu, aj keď trochu márnivosti sa stane Vašou hlavnou motiváciou.

Ktoré byliny sú najlepšie?

Existujú stovky bylín, ktoré obsahujú prvky potrebné na zväčšenie pŕs a pre ich zdravie: fytoestrogény, izoflavóny a rôzne mastné kyseliny a rastlinné steroly. Najdôležitejší z nich sa zdá byť diosgenin, jeden zo skupiny fytoestrogénov. Jedná sa o rovnaké rastlinné prvky, ktoré sú zodpovedné za nižšiu mieru PMS, príznaky menopauzy a rakovinu prsníka vo východných kultúrach, kde tieto živiny nájdeme častejšie v strave.

Pri výbere bylín pre zväčšenie pŕs a ich zdravie, je najlepšie zvoliť tie, ktoré majú najvyššie hladiny týchto prvkov. Víťazmi sú fenikel, senovka, ďatelina lúčna alebo Saw Palmetto.

Na trhu existujú stovky receptúr na prsia, ktoré obsahujú tieto a množstvo ďalších bylín. Bohužiaľ, väčšina neobsahuje dostatok niektorých z bylín, aby sa dostavil účinok. Pravé, kvalitné byliny vám zabezpečia, že získate dostatok živín, ktoré vám pomôžu na vašej ceste ku krajším prsiam.

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum)

Od dávnych čias až do konca 19. storočia, senovka grécka zohrávala hlavnú úlohu v liečení bylinami. Potom upadla na vedľajšiu koľaj. Teraz sa veci opäť zmenili k lepšiemu pre túto rastlinu, ktorej chuť je kombináciou zeleru a javorového sirupu. Moderný vedecký výskum preukázal, že senovka môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi, regulovať cukrovku a minimalizovať príznaky menopauzy. V Indii bola táto bylina začlenená do kari zmesí. Indický tradičný ajurvédski lekári ju predpísali dojčiacim matkám na zvýšenie množstva ich mlieka. V americkom ľudovom liečiteľstve, senovka grécka bola považovaná za účinný vyvolávač menštruácie.

V súčasnej dobe, senovka sa najčastejšie používa ako zdroj imitácie javorovej chuti. Avšak toto sa môže zmeniť, pretože jeho liečivá hodnota sa stáva známejšou. Ďalší potenciálne umiestnenie pre senovku je zárez do plastickej chirurgie. Po stáročia sa povrávalo na Blízkom východe, že ženy v háremoch boli kŕmené semenom senovky, aby boli plnšie v prsiach. To sa ukázalo byť viac než len povera. Semená, okrem ženských steroidných prekurzorov, tiež obsahujú látky, ktoré zväčšuje zdravé prsné tkanivo. Vzhľadom k tomu, že semená obsahujú diosgenin a  fyto-estrogény, senovka grécka poskytuje mastogenický efekt, ktorý sa odzrkadľuje pri raste prsníkov. Niekoľko štúdií ukázalo, že senovka znižuje hladinu cholesterolu u laboratórnych zvierat, a indický výskumníci preukázali rovnaký účinok u ľudí s vysokou hladinou cholesterolu.

Saw Palmetto (Serona repens)

Saw Palmetto je teraz populárna a efektívna liečba pri zväčšení prostaty u mužov, ale svoje korene má v prírodnej medicíne ako zväčšovač prsníkov a je dnes stále odporúčaný prírodnými liečiteľmi na zväčšenie prsníkov. Tiež sa používa ako afrodiziakum pri liečení impotencie u mužov, a potlačovanej sexuálnej túžby u žien.

Saw Palmetto sa používa po stáročia. Domorodí Američania, siahajúci až do pre-mayskej civilizácie, používali bobule na jedlo a lieky a najmä pre ochorenia prsníkov u žien. Počiatočný americkí botanici poznamenali, že zvieratá, ktoré boli kŕmené s týmito plodmi robustne narástli, boli plné sexuálnej energie a mali lepšiu svalový hmotu. Saw Palmetto je prospešná ako výživné tonikum, podporuje funkciu zdravej chuti k jedlu a hladké trávenie. Saw Palmetto bobule tiež posilňujú močovú trubicu, a tiež sa môže použiť na udržanie zdravej funkcie štítnej žľazy a močového systému. Táto pozoruhodná bylina nemá žiadne vedľajšie účinky ani liekové interakcie. Jej účinky na rast pŕs vyplývajú z fyto-živín, ktoré stimulujú prsné tkanivo, zvyšujú ich zdravie a veľkosť. Z týchto poznatkov vyplýva, že táto rastlina má výhody pre obe pohlavia.

Fenikel (Foeniculum vulgare)

Fenikel sa používa po stáročia na zväčšovanie pŕs a na podporu produkcie mlieka u nových matiek. História tejto byliny je podobná príbehu vyššie uvedenej senovky. Je druhý po senovke ktorý má estrogénne látky, a môže byť použitý v čaji alebo pridaný do krémov a vmasírovaný priamo do pŕs.

Fenikel sa tiež používa na liečbu angíny, astmy, pálenia záhy, vysokého krvného tlaku a na zvýšenie sexuálnej túžby u žien. Je bohatý na fytosanitárne živiny, ktoré zväčšujú prsia.

Iné, prsia zväčšujúce byliny

Tu je ešte pár byliniek k zoznamu "mastogenických" bylín - bylín, ktoré môžu zvyšovať zdravé prsného tkanivo. Patrí k nim červená ďatelina a Black Cohosh. Celé zrná, ako je ovos, pšenica a jačmeň môžu tiež prispieť živinami, ktoré zvyšujú proces zväčšovania prsníkov, a dokonca aj o tmavej čokoláde sa hovorí že obsahuje tieto živiny.

Súvisiace produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
18 hodnotení
39,00 €
FabulousBreasts 90tab.
Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora prirodzeného rastu pŕs
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
33,00 €
Krém na zväčšenie pŕs CC
Krém Fabulous Breasts CC | Prirozdene krajšie prsia
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
53 hodnotení
Náš tip
25,90 €
Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Prirozdene krajšie prsia | Podpora vývoja pŕs
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
24 hodnotení
Náš tip
29,90 €
Krém na zväčšenie pŕs MammaMia 200ml.
Krém na prsia MammaMia | Prirodzene krajšie prsia | Na strie na prsiach | Podpora vývoja prsníkov | Hebkejšia, vláčnejšia pokožka